Szokujące sceny w Rybniku. Mężczyzna skoczył z piętrowego parkingu! Zginął na miejscu

2021-05-17 11:57
Szokujące sceny w Rybniku. Mężczyzna skoczył z piętrowego parkingu! Zginął na miejscu
Autor: Lucyna Tyl / UM Rybnik Szokujące sceny w Rybniku. Mężczyzna skoczył z piętrowego parkingu! Zginął na miejscu

W Rybniku przy ulicy Hallera doszło do wstrząsających scen. Mężczyzna skoczył z parkingu wielopoziomowego i zginął na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że popełnił w ten sposób samobójstwo. Dramat rozgrywał się na oczach mieszkańców! Policjanci poczynili pierwsze ustalenia w tej sprawie.

W piątek, 14 maja, około godz. 13:00 z parkingu wielopoziomowego przy ulicy Hallera w Rybniku spadł mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że celowo skoczył z budynku. Dramat rozgrywał się na oczach mieszkańców! Mimo szybko przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, 35-latka nie udało się uratować. "Cały czas badamy okoliczności zdarzenia, ale ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Najprawdopodobniej mamy do czynienia z próbą samobójczą", mówi asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku w rozmowie z portalem rybnik.com.pl. 

Pogrzeb policjanta
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE