Tajemnicza śmierć braci z Bielska-Białej. Prokuratura zna przyczynę śmierci mężczyzn

i

Autor: Alicja_/Pixabay Tajemnicza śmierć braci z Bielska-Białej. Prokuratura zna przyczynę śmierci mężczyzn

Są wyniki sekcji

Tajemnicza śmierć braci z Bielska-Białej. Prokuratura zna przyczynę śmierci mężczyzn

Tą historią żyje całe Bielsko. Pierwsze informacje mówiły, że przy ulicy Karpackiej znaleziono ciała dwóch starszych mężczyzn, którzy zdaniem sąsiadów mogli umrzeć z głodu. Później jednak wyszły na jaw szokujące szczegóły. Młodszy z braci, 77-letni Zbigniew, otworzył drzwi pracownikowi społecznemu i powiedział, że jego brat śpi. Do akcji wkroczyła policja i to podczas tej interwencji odkryto smutną prawdę.

Tajemnicza śmierć braci z Bielska-Białej. Prokuratura zna przyczynę śmierci mężczyzn

Wstrząsająca historia dwóch starszych braci 84-letniego Michała i 77-letniego Zbigniewa poruszyła mieszkańców Bielska-Białej. Na początku do mediów docierały informacje o tym, że starsi panowie mogli umrzeć z głodu. Dawno nie byli widziani w pobliskim sklepie. Te informacje jednak zdementowała policja, a także Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Mężczyźni byli pod stałą opieką MOPSu i dzielnicowego, a gdy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia 4 listopada jeden z braci żył i to on wpuścił do mieszkania policję. To policjanci odkryli, że 84-latek nie żyje. Niestety w trakcie interwencji policji drugi z mężczyzn źle się poczuł i zasłabł. Mimo reanimacji, mężczyzny nie dało się uratować.

Sprawą zajęła się bielska prokuratura. Zlecono także sekcję zwłok mężczyzn. Jak informuje RMF24.pl, obaj mężczyźni zmarli z przyczyn zdrowotnych. Sekcja zwłok wykazała, że 84-latek miał zapalenie płuc i niewydolność naczyniową. U młodszego z braci stwierdzono niewydolność krążeniowo-oddechową. Zdaniem patologów starszy mężczyzna zmarł na 2-3 dni przed policyjną interwencją.

Sonda
Czy chcesz pracować jak najdłużej?
Pogrzeb zamordowanej 26-latki w Oświęcimiu
Nasi Partnerzy polecają