karygodne!

Telefon w ręku i słuchawki w uszach. Chorzowianka weszła wprost pod nadjeżdżający tramwaj

32-letnia mieszkanka Chorzowa weszła bezpośrednio pod jadący tramwaj. Do zdarzenia doszło na torowisku w kierunku Katowic. Kobieta szła od przystanku autobusowego w kierunku ul. Paderewskiego wzdłuż. Nagle skręciła w lewo. W ręku miała telefon, a w uszach słuchawki.

Weszła wprost pod nadjeżdżający tramwaj. W ręce miała telefon, a w uszach słuchawki

Chorzowianka weszła wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Do zdarzenia doszło na torowisku w kierunku Katowic. Kobieta poruszała się pieszo z przystanku autobusowego Chorzów AKS w kierunku ul. Paderewskiego. Idąc wzdłuż torowiska, nagle skręciła w lewo, wchodząc bezpośrednio przed tramwaj linii 60. 

Na nagraniu z kamery zamontowanej w tramwaju dokładnie widać, że 32-latka nie rozejrzała się czy nic nie nadjeżdża zarówno z lewej jak i prawej strony. Mało tego kobieta w ręku trzymała telefon, a w uszach miała słuchawki. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala. Jednak nie jest jedyną poszkodowaną w tym zdarzeniu.

Jak informuje chorzowska policja, w wyniku awaryjnego hamowania tramwaju, w jego wnętrzu przewróciła się inna kobieta. 75-letnia mieszkanka Chorzowa w wyniku upadku doznała urazu kręgosłupa oraz nogi. Również została przewieziona do szpitala.

Sonda
Czy jechałaś/ jechałeś kiedyś tramwajem, który miał wypadek?

Po czym poznać, że dziecko jest już UZALEŻNIONE od telefonu?

Posłuchaj, jakich sygnałów rodzic nie powinien ignorować!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany