Teresa Werner wyznała wszystko po 10 latach. To najlepsza decyzja w moim życiu

i

Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner wyznała wszystko po 10 latach. "To najlepsza decyzja w moim życiu"

Teresa Werner wyznała wszystko po 10 latach. "To najlepsza decyzja w moim życiu"

2021-10-07 8:08

Teresa Werner świętuje jubileusz swojej kariery. Od 10 lat artystka występuje na scenie solo, choć jej muzyczna przygoda zaczęła się o wiele wcześniej. Teraz piosenkarka zdecydowała się na osobiste wyznanie. "To najlepsza decyzja w moim życiu", przyznała wprost. W komentarzach posypały się gratulacje od fanów.

Teresa Werner rozpoczęła trasę koncertową z okazji 10-lecia solowej kariery artystycznej. Piosenkarka z tej okazji zdecydowała się na osobiste wyznanie. Zdradziła wszystko po dziesięciu latach! Była ewidentnie wzruszona i szczęśliwa. "Przez ostatnie 10 lat przemierzałam nasz piękny kraj setki razy. Zagrałam dla was tysiące koncertów w dużych miastach, miasteczkach i wsiach. Te 10 lat było dla mnie bardzo ważne. Spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych ludzi, którzy swoim pozytywnym myśleniem i wieloma talentami inspirowali mnie do jeszcze cięższej i bardziej wytrwałej pracy", napisała na Facebooku. "To właśnie z wami przez te 10 lat budowałam mój sukces.  Pamiętam o wszystkich, którzy okazali mi swoje wsparcie i na których mogę liczyć. Nie zawiodę was.  Z perspektywy czasu, wiem na pewno, że rozpoczęcie solowej kariery artystycznej to najlepsza decyzja w moim życiu. Scena daje mi mnóstwo energii i szczęścia. Mam wyjątkowych fanów, którzy zawsze są blisko mnie. Potrafią przejechać wiele kilometrów na mój koncert. To wspaniałe uczucie, kiedy ludzie są tak oddani i tak bardzo kochają moją twórczość", dodała. W komentarzach posypały się gratulacje i podziękowania od fanów. Poniżej znajdziecie zdjęcia i wpis.

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Nasi Partnerzy polecają