Tragedia w Szczyrku, Rodzina ofiar wydała oświadczenie

2019-12-08 17:22 KM

- Prosimy zatem media i wszystkich o uszanowanie naszej żałoby i potrzeby ciszy - pisze rodzina Kaimów w specjalnym oświadczeniu. Przypomnijmy - Katarzyna, jej siostra Patrycja oraz szwagier Marcin stracili bliskich w tragedii, która miała miejsce 4 grudnia około godziny 18:00 w Szczyrku.

Tragedia w Szczyrku wstrząsnęła całą Polską. Zginęło osiem osób, w tym czworo dzieci. Z domu przy Leszczynowej 6 nie zostało nic. Z mieszkańców przeżyła tylko jedna osoba - Katarzyna Kaim. Kobieta jest pod opieką siostry i szwagra. Rodzina ofiar wydała specjalne oświadczenie.

Oświadczenie rodziny Kaimów po tragedii w Szczyrku

Rodzina Kaimów prosi m.in. o uszanowanie żałoby.

- Wszyscy stanęliśmy w obliczu tragedii, która nie jest dla nas wytłumaczalna. Ten czas jest bardzo trudny, nie jesteśmy w stanie dzisiaj wyrazić w jakikolwiek sposób ogromu bólu i żalu jaki nas przepełnia Prosimy zatem media i wszystkich o uszanowanie naszej żałoby i potrzeby ciszy. Prosimy o modlitwy, a za każdy gest dobrej woli, wsparcia i współczucia wyrażamy dzisiaj głębokie podziękowania. Na odejście bliskich nie można się przygotować. Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę… Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagają, naszym przyjaciołom i znajomym. Prosimy o zrozumienie naszej sytuacji - czytamy w oświadczeniu, cytowanym przez polsatnews.pl.

Na miejscu tej wstrząsającej tragedii wciąż pracują śledczy pod nadzorem prokuratora. Na ten moment służby nie chcą mówić o przyczynach całego zdarzenia. Do sprawy z pewnością będziemy jeszcze wracać na portalu ESKA INFO Śląsk.