Tragiczny wypadek na autostradzie A1 w Woźnikach

i

Autor: mat. policji zdj. ilustracyjne

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 w Woźnikach. Dwie osoby nie żyją

2021-11-29 8:05

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na autostradzie A1 w Woźnikach. Po godz. 2 w nocy samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Trasa w kierunku Częstochowy była zablokowana przez blisko 6 godzin.

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na autostradzie A1 na odcinku Pyrzowice – Częstochowa. Po godz. 2 w nocy w pobliżu węzła Woźniki samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Po zderzeniu z samochodem ciężarowym osobowe audi uderzyło jeszcze w przydrożne bariery - samochód został poważnie uszkodzony. Pasażer audi zginął na miejscu, a kierowca z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Autostrada A1 w kierunku Częstochowy przez blisko 6 godzin była zablokowana. Do czasu usunięcia skutków wypadku kierowcy byli kierowani objazdem, drogą wojewódzką nr 789. Ruch w kierunku Częstochowy przeniósł się też na drogę krajową nr 91, gdzie rano tworzyły się potężne korki przy wjeździe do miasta.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
20-latek gnał 150 km/h w terenie zabudowanym!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE