Dramat na drodze!

Tragiczny wypadek w Sosnowcu. Pasażer skody zginął w zderzeniu ze słupem

2023-03-05 8:19

Tragiczny wypadek na ul. Baczyńskiego w Sosnowcu. W niedzielę, 5 marca krótko po północy policjanci dostali informację o zderzeniu samochodu osobowego z drzewem. Okazało się jednak, że skoda wjechała w słup trakcyjny. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł pasażer, zaś kierowca trafił do szpitala.

Wypadek w Sosnowcu na ul. Baczyńskiego. Nie żyje pasażer

Tragiczny wypadek miał miejsce w niedzielę, 5 marca tuż po północy w Sosnowcu. Jak podaje policja, kierujący samochodem marki skoda fabia, jadąc ul. Baczyńskiego, stracił panowanie nad samochodem. Wiadomo było, że pojazd uderzył prawdopodobnie w drzewo lub w słup. Auto było kompletnie rozbite. - W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer pojazdu, z kolei 27-letni kierowca trafił z obrażeniami do szpitala - mówi aspirant Olaf Burakiewicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Mł. asp. Katarzyna Cypel-Dąbrowska dodaje, że według najnowszych doniesień skoda uderzyła w drzewo.

Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość z jaką poruszał się pojazd. Nieoficjalnie stan kierowcy jest bardzo ciężki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia stróże prawa ustalą pod nadzorem prokuratora.

13-latka wpadła pod tramwaj. Szokujący wypadek w Gorzowie
Nasi Partnerzy polecają