Sknadal podczas meczu

Trener spoliczkował młodego zawodnika podczas meczu. To miało być "motywacyjne klepnięcie". Wszystko się nagrało!

Trener podszedł do zawodnika i go spoliczkował w trakcie meczu o Mistrzostwo Województwa Śląskiego Juniorów Młodszych pomiędzy Norwid Częstochowa a AZS Częstochowa. Zarząd Śląskiego Związku Piłki Siatkowej wszczął procedurę dyscyplinarną wobec trenera, a zarząd klubu Norwid Częstochowa zdecydował o odsunięciu trenera. Spoliczkowany zawodnik twierdzi, że było to klepnięcie motywacyjne...

Skandal podczas meczu. Trener spoliczkował zawodnika. Jest ostra reakcja!

Do skandalu doszło podczas meczu finałowego o Mistrzostwo Województwa Śląskiego Juniorów Młodszych pomiędzy Norwid Częstochowa a AZS Częstochowa. Na nagraniu które obiegło sieć widać, jak trener zespołu Norwid Częstochowa Piotr Lebioda, podchodzi do zawodnika, który właśnie zszedł z boiska i uderza go w twarz. Wszystko zarejestrowały kamery przy pomocy których, transmitowano mecz na żywo. Nagranie nie pozostawia żadnych wątpliwości, choć sam zawodnik twierdzi, że było to motywacyjne klepnięcie.

Sprawą zajął się już Śląski Związek Piłki Siatkowej, który postanowił wszcząć postępowanie wyjaśniające, a zarząd klub odsunął trenera od prowadzenia zespołu do czasu wyjaśnienia sprawy.

- Zarząd Śląskiego Związku Piłki Siatkowej oświadcza, że zdecydowanie potępia wszelkie przejawy agresji - czytamy w komunikacie.

Co ciekawe, sprawę zupełnie inaczej widzi, sam zawodnik, który został spoliczkowany podczas meczu. W rozmowie z miejska.tv., siatkarz przyznał, że na nagraniu wygląda to tak, jakby wymierzony policzek miał dużą siłę, jednak on sam sprawę widzi inaczej.

- Lekko mnie klepnął i powiedział ”głowa do góry, dawaj, dawaj, gramy dalej!”, takie rzeczy motywacyjne - cytuje zawodnika portal.

https://twitter.com/Naton92/status/1624389982671499265?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1624389982671499265%7Ctwgr%5Ea9a75d9025466d76240a1475f74de6a7d5550baa%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmiejska.tv%2Fmedia-pisza-o-skandalu-a-zawodnicy-stoja-murem-za-swoim-trenerem%2F
Sonda
Czy zdarzyło Ci się doświadczyć jakiejś formy przemocy?
Nasi Partnerzy polecają