Jastrzębie-Zdrój: Dziecko wypadło z okna

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS, shutterstock

Kolejny koszmar na Śląsku

Trzyletni chłopiec wypadł z okna! Dramat w Jastrzębiu-Zdroju

2022-07-29 21:01

Dramatyczny wypadek w Jastrzębiu-Zdroju. Trzyletni chłopiec wypadł z okna budynku na trzecim piętrze. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala śmigłowcem LPR. Wiadomo, że w momencie przyjazdu służb trzylatek był przytomny. Policja prowadzi czynności na miejscu.

Jastrzębie-Zdrój: Trzyletnie dziecko wypadło z okna

Do zdarzenia doszło w piątek, 29 lipca około godz. 17.45. Jak podaje policja, trzyletni chłopiec wypadł z okna budynku wielorodzinnego na trzecim piętrze. - Kiedy służby przyjechały na miejsce, dziecko było przytomne. Zostało zabrane do szpitala w Katowicach przez śmigłowiec LPR - mówi st. asp. Halina Semik, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Na razie nie wiadomo, czy w momencie wypadku w domu przebywał ktoś dorosły. Kiedy policja przyjechała na miejsce, był tam ojciec trzylatka ze swoją partnerką. - Na miejscu nadal prowadzone są czynności - podkreśla rzeczniczka jastrzębskiej policji. Więcej informacji wkrótce.

Czytaj również: Sosnowiec: Ojciec poszedł po piwo? Dziecko wypadło z okna. Nie żyje

To kolejny taki przypadek w ostatnim czasie w Śląskiem. Przypomnijmy, że w środę, 27 lipca, 4,5-letnia dziewczynka wypadła z okna na piątym piętrze kamienicy mieszczącej się przy ulicy Małachowskiego w Sosnowcu. Niestety, nie przeżyła.

Sonda
Czy rodzice, którego dziecko wypadło z okna, powinni mieć ograniczone prawa rodzicielskie?
Śledztwo po tragedii. Dziewczynka wypadła z okna. Zginęła na miejscu
Nasi Partnerzy polecają