Tychy. 16-latek rażony prądem na dworcu. Jego serce przestało bić

2021-07-30 13:43
Tychy. Policjanci reanimowali 16-latka rażonego prądem
Autor: Policja Tychy Tychy. Policjanci reanimowali 16-latka rażonego prądem

Dramatyczne zdarzenie w rejonie dworca kolejowego w Tychach. W czwartek wieczorem doszło tam do porażenia prądem 16-letniego chłopaka.Jego serce w pewnym momencie przestało bić. Służbom udało się go cudem uratować. Obecnie poszkodowany przebywa w szpitalu, a policja wyjaśnia sprawę.

Zginął podczas zabawy bronią

Do zdarzenia doszło w czwartek 29 lipca w Tychach w rejonie dworca kolejowego. Około godz. 20:50 policjanci otrzymali informację, że młody mężczyzna został porażony prądem przez trakcję kolejową. Gdy stróże prawa przyjechali na miejsce, podjęto reanimację. Serce 16-letniego chłopaka przestało bić, poszkodowany nie oddychał. Po chwili na miejscu zjawili się także strażacy oraz załoga pogotowia ratunkowego, którzy podłączyli poszkodowanego do urządzenia AED. Na szczęście akcja zakończyła się szczęśliwie. Udało się przywrócić funkcje życiowe chłopaka. Porażony prądem 16-latek trafił do szpitala w ciężkim stanie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nastolatek miał wejść na wagon i dotknąć sieci trakcyjnej. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE