Tychy: Ciężarówka uderzyła w bariery na DK1! Na miejscu helikopter LPR-u

i

Autor: Kasia Zaremba / SE Tychy: Ciężarówka uderzyła w bariery na DK1! Na miejscu helikopter LPR-u

Tychy: Ciężarówka uderzyła w bariery na DK1! Na miejscu helikopter LPR-u [ZDJĘCIE]

2020-10-19 10:18

Na Drodze Krajowej nr 1 w Tychach doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Ciężarówka uderzyła tam w bariery! Na miejsce wysłano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Tworzą się korki. Uważajcie!

Dziś, 19 października, około godz. 10:00 na DK1 w Tychach, przy zjeździe na Sikorskiego, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący ciężarówką wjechał tam w bariery! Na miejscu jest już policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Wysłano tam śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Utrudnienia mogą potrwać przez dłuższy czas, tworzą się korki. Nie wiadomo, w jakim stanie jest kierujący ciężarówką. Jak poinformowała nas rzeczniczka policji w Tychach o godz. 10:30, kierowca ciężarówki najprawdopodobniej zasłabł i zjechał z drogi. "Zahaczył o barierki i zatrzymał się na pasie zieleni", mówią mundurowi. Na miejscu jest śmigłowiec, a ratownicy udzielają mężczyźnie pierwszej pomocy. Ruch na DK1 odbywa się normalnie, ale zamknięty jest czasowo zjazd na Sikorskiego z uwagi na helikopter.

Na rynku w Chorzowie ugotowali 1000 porcji żuru z okazji światowego dnia głodu.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE