Pedofil z Zabrza trzymał broń w domu

i

Autor: Policja Zabrze Pedofil z Zabrza trzymał broń w domu

Umówił się z 13-latką. Policja weszła do jego mieszkania. SZOK!

2021-07-30 12:23

Umówił się na seks z 13-latką. Stał w centrum Zabrza i czekał, aż dziewczynka przyjdzie na spotkanie. Musiał być mocno zdziwiony, gdy zamiast niej zobaczył dwie dorosłe osoby zajmujące się tropieniem pedofili. Potem przybyła policja i go zatrzymała. Mundurowi przeszukali jego mieszkanie. I to właśnie tam znaleźli coś niepokojącego.

Tak wyglądają groby ofiar wypadku w Elżbietowie miesiąc po tragedii

Zdarzenie miało miejsce w Zabrzu w centrum miasta. 32-latek umówił się z pomocą sieci na seks z 13-latką. Miał się z nią spotkać w samym centrum miasta. Do spotkania jednak nie doszło. Mężczyzna nie wiedział bowiem, że tak naprawdę wpadł w zasadzkę. - Kiedy mężczyzna przyjechał na miejsce spotkania, zastał tam, 31-letnią kobietę i jej 36-letniego przyjaciela, którzy byli odpowiedzialni za prowokację. Para poinformowała o sytuacji zabrzańskich policjantów, a stróże prawa zatrzymali mężczyznę - relacjonuje Komenda Miejska Policji w Zabrzu. Mężczyzna trafił do aresztu, zaś policjanci przeprowadzili kolejne działania. Tym razem w jego mieszkaniu. To właśnie tam znaleźli broń pneumatyczną i amunicję do broni palnej. Czynności trwają. Sprawca może wyjść z więzienia dopiero po czterdziestce.

Sonda
Czy za pedofilię powinno karać się dożywociem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE