Umówił się z 13-latką. Policja weszła do jego mieszkania. SZOK!

2021-07-30 12:23
Pedofil z Zabrza trzymał broń w domu
Autor: Policja Zabrze Pedofil z Zabrza trzymał broń w domu

Umówił się na seks z 13-latką. Stał w centrum Zabrza i czekał, aż dziewczynka przyjdzie na spotkanie. Musiał być mocno zdziwiony, gdy zamiast niej zobaczył dwie dorosłe osoby zajmujące się tropieniem pedofili. Potem przybyła policja i go zatrzymała. Mundurowi przeszukali jego mieszkanie. I to właśnie tam znaleźli coś niepokojącego.

Tak wyglądają groby ofiar wypadku w Elżbietowie miesiąc po tragedii

Zdarzenie miało miejsce w Zabrzu w centrum miasta. 32-latek umówił się z pomocą sieci na seks z 13-latką. Miał się z nią spotkać w samym centrum miasta. Do spotkania jednak nie doszło. Mężczyzna nie wiedział bowiem, że tak naprawdę wpadł w zasadzkę. - Kiedy mężczyzna przyjechał na miejsce spotkania, zastał tam, 31-letnią kobietę i jej 36-letniego przyjaciela, którzy byli odpowiedzialni za prowokację. Para poinformowała o sytuacji zabrzańskich policjantów, a stróże prawa zatrzymali mężczyznę - relacjonuje Komenda Miejska Policji w Zabrzu. Mężczyzna trafił do aresztu, zaś policjanci przeprowadzili kolejne działania. Tym razem w jego mieszkaniu. To właśnie tam znaleźli broń pneumatyczną i amunicję do broni palnej. Czynności trwają. Sprawca może wyjść z więzienia dopiero po czterdziestce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE