Szok! Ale dziura!

W Jaworznie zapadła się ziemia. Zapadlisko ma 10 metrów głębokości!

W Jaworznie na skrzyżowaniu ulic ul. Paderewskiego i ul. Bocznej zapadła się ziemia. Szczelina ma głębokość 10 metrów. Strażacy zablokowali drogę i zabezpieczyli zapadlisko. Sprawę badają też służby miejskie. Na razie nie wiadomo, co spowodowało powstanie tak ogromnej dziury w drodze.

W Jaworznie zapadła się ziemia. Zablokowano drogę

W środę, 28 września po południu zapadła się ziemia na skrzyżowaniu ulic Bocznej i Paderewskiego w Jaworznie. Zapadlisko miało co najmniej 10 metrów głębokości. Miejsce to błyskawicznie zabezpieczyli strażacy i zablokowali drogę. Na miejsce wezwano zarząd dróg, a także wodociągi miejskie.

- Na razie trudno określić, co spowodowało powstanie dziury. Miejsce to zostało zabezpieczone jeszcze tego samego dnia. Na miejscu pracował także geolog. Dzisiaj wodociągi będą sprawdzać kamerą czy zdarzenie nie uszkodziło kanalizacji - przekazał w rozmowie z SE.pl Filip Szatanik, rzecznik jaworznickiego magistratu.

Głęboka dziura została zasypana i zabezpieczona. Miasto czeka na informacji, które wyjaśnią przyczynę zapadliska.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Express Biedrzyckiej - Bogusław GRABOWSKI - Ekonomista wskazał, co będzie największym zagrożeniem dla Polaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE