WIELKIE SERCE 14-latka! Przekazał koszulkę ARKA MILIKA na aukcję dla lekarzy!

2020-04-09 7:00 RS
Arkadiusz Milik
Autor: Paolo Magni/AP Arkadiusz Milik

Trzeba mieć naprawdę wielki gest, by koszulkę swojego ulubieńca oddać na aukcję. Tak zrobił Maksymilian. 14-latek z Imielina przekazał koszulkę Arka Milika z czasów gry reprezentanta Polski w Górniku Zabrze na rzecz specjalnej zbiórki na lekarzy walczących z koronawirusem.

Maksymilian jest kapitanem jednej z drużyn piłkarskich w Imielinie. Chłopak postanowił oddać koszulkę swojego idola, Arka Milika, na aukcję, z której pieniądze wspomogą lekarzy walczących z koronawirusem. Chłopiec dostał trykot od taty, który sam wylicytował koszulkę z autografem napastnika reprezentacji Polski i przekazał synowi. 14-latek postanowił przynieść ją do prowadzonej przez Milika restauracji w Katowicach.

- Kapitan imieliśnkiej drużyny, chce przekazać całą kwotę na posiłki dla lekarzy, które my później ugotujemy i zawieziemy! Pokażmy temu WIELKIEMU kapitanowi, że mamy hojne serca i że jego gest pomoże wielu placówkom! Sam Arek nie może się już doczekać, aż wrócimy do normalności i pogratuluje oraz uściśnie dłoń osobiście Maksymilianowi! - napisali przedstawiciele restauracji na Facebooku.

Licytacja trwa do 13 kwietnia do godziny 20:00. Każdy, kto chce wywalczyć koszulkę Milika z czasów jego gry w zabrzańskim Górniku, może w komentarzy rzucić kwotę i przebić pozostałych! Zachęcamy, bo cel jest bardzo szczytny!

Mucha wyśmiewa się z koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.