Wypadek w Rybniku

i

Autor: Policja Rybnik Rybnik. Kierowca bmw doprowadził do groźnego wypadku. Był pod wpływem narkotyków

Wjechał naćpany w samochód z półrocznym dzieckiem?! Zgroza w Rybniku [ZDJĘCIA]

2021-10-18 11:38

Koszmarny wypadek w Rybniku. W piątek około godziny 16.30 na ulicy Obwiedniej Południowej doszło do zderzenia samochodu marki bmw z hyundaiem i audi. W pierwszym z pojazdów jechał 39-letni mężczyzna i 19-letnia pasażerka. W drugim zaś 32-letnia kobieta z sześciomiesięcznym dzieckiem! Wszystko wskazuje na to, że kierowca bmw mógł jechać pod wpływem narkotyków. Wskazuje na to wynik narkotestu i to, co miała przy sobie jego pasażerka.

Dramatyczny wypadek w Rybniku. Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16.30 na ulicy Obwiedniej Południowej. Jak relacjonuje policja, kierujący bmw, 39-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, jadąc w kierunku ulicy Raciborskiej, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w hyundaia i jadące za nim audi. - Kierująca hyundaiem 32-latka wraz z 6-miesięczną córką trafiła do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi przez kilka godzin był nieprzejezdny - podaje policja. Dlaczego doszło do zdarzenia? Być może odpowiedź wskazuje narkotest, który wskazał, że 39-letni kierowca bmw mógł być pod wpływem narkotyków. Mało tego, jego 19-letnia pasażerka, także przewieziona do szpitala, miała przy sobie środki odurzające. Ostateczna klasyfikacja czynu zależy od wyników badań krwi, które wskażą, czy rzeczywiście 39-latek miał w organizmie nielegalne substancje. Poniżej zdjęcia z tego wypadku.

Maszyna ucięła mu obie nogi. Dramat 30-letniego Roberta. Łzy same spływają po policzkach

Sonda
Czy kierowca, który jedzie po narkotykach, powinien stracić prawo jazdy dożywotnio?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE