WOŚP 2020 Katowice: Ten RYŻ wart jest już KILKASET ZŁOTYCH! Zobacz DLACZEGO!

2020-01-12 19:12 BE
WOŚP 2020 Katowice: Ten RYŻ wart jest już KILKASET ZŁOTYCH! Zobacz DLACZEGO!
Autor: Aukcja WOŚP/Allegro/Ewa Machura

Na aukcjach WOŚP 2020 można znaleźć prawdziwe "perełki". Jedną z nich jest... ryż wystawiony przez społeczniczkę z Katowic, którym to obrzuciła samochód premiera Mateusza Morawieckiego. Na dowód, do ryżu załącza sądowe wyroki. Aktualnie ryż wart jest już kilkaset złotych.

Do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może przyłączyć się każdy. W całej Polsce od rana kwestują setki wolontariuszy, a w internecie trwają aukcje. Znaleźć tam można przedmioty wystawione przez gwiazdy czy też jedyne w swoim rodzaju rzeczy wykonane specjalnie na WOŚP. Wylicytować można również udział w specjalnych wydarzeniach, ale także... przedmioty osobliwe.

Jedną z takich aukcji jest aukcja społeczniczki z Katowic, która wystawiła... ryż, który "znieważył" premiera Mateusza Morawieckiego. Garść tego ryżu Ewa Machura rzuciła w kierunku limuzyny premiera podczas jego wizyty w Katowicach na konwencji PiS w październiku przed wyborami parlamentarnymi. Zdarzenie miało miejsce podczas manifestacji braku poparcia dla premiera.

Społeczniczka za swoje zachowanie została ukarana przez sąd. Na dowód, do torby ryżu, załącza ksero wyroków.

Aktualnie ryż licytuje kilkanaście osób, a jego cena wynosi już 600 złotych.