Wpadka "Ronaldo" z Raciborza! Co on nawyprawiał? Będą kłopoty

2021-09-17 10:47
Włamywacz złapany przez policjantów z Raciborza
Autor: Policja Racibórz Racibórz. Policjanci zatrzymali włamywacza

Policjanci z Raciborza zatrzymali 19-letniego mieszkańca miasta. Młodzieniec, wielki fan jednej z futbolowych gwiazd, co widać na załączonych obrazkach, nie miał czystego sumienia. Chłopak jest odpowiedzialny za kradzieże z jednej z piwnic, w wyniku których udało mu się "zwędzić" rowery, elektronarzędzia czy worki z suchym drewnem. Teraz "Ronaldo" z Raciborza będzie miał spore kłopoty.

Wedle ustaleń policjantów kradzieże miały miejsce od mniej więcej 9 do 14 września. Mundurowi ujawnili, że złodziej grasował w jednej z piwnic w bloku przy ul. Solnej w Raciborzu. - Już w kilka godzin po ostatnim zdarzeniu ustalenia raciborskich policjantów pozwoliły zatrzymać osobę związaną z przestępstwem - ujawniają mundurowi. Rabusiem okazał się być 19-letni mieszkaniec miasta. Jego łupem padły m.in. narzędzia elektronarzędzia, rowery, a także worki z suchym drewnem. - Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie od śledczych usłyszał 6 zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem, kradzieży. Teraz 19-letniemu podejrzanemu grozi nawet 10 lat pobytu w więzieniu - informują mundurowi. Dodają, że mienie udało się w pewnej części odzyskać. Możliwe, że sprawa rozwinie się dalej i 19-latek usłyszy kolejne zarzuty.

Granat w kamienicy w Bydgoszczy. Ewakuowano mieszkańców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE