Park Miliona Świateł, Zabrze 2022

i

Autor: fot. Paweł JaNic Janicki Park Miliona Świateł, Zabrze 2022

Wszystkie atrakcje Parku Miliona Świateł w ferie za darmo!

2023-01-24 12:04 Materiał sponsorowany

Niespodzianka na Kąpielisku Leśnym, z okazji ferii wszystkie dodatkowe atrakcje w Parku Miliona Świateł za darmo dla wszystkich dzieci! W styczniowe weekendy organizatorzy zapraszają całe rodziny do odwiedzenia wystawy świetlno-muzycznej, która nawiązuje do bajkowych postaci z baśni Królowej Śniegu.

Na odwiedzających czekają atrakcje takie jak, śnieżna górka do zjeżdżania, kolorowa karuzela, Ekspres Polarny - kolejka dla najmłodszych, olbrzymi świetlny labirynt czy też multimedialne show w Kryształowej Komnacie. Każdy odwiedzający będzie mógł również wziąć udział w świetlnej grze w Parku, wystarczy poprosić o specjalną ulotkę w kasach biletowych.

Spotkaj sympatyczne stadko alpak

W każdą sobotę i niedzielę można również spotkać na Kąpielisku Leśnym sympatyczne stadko alpak, zwierzaki o imieniu Ptyś, Chrupek, Kolorado i Zefirek z pewnością umilą zimowe zwiedzanie parku. Dorośli będą mogli skorzystać z bogatej oferty zimowego jarmarku pełnego smacznych regionalnych przysmaków.

Park Miliona Świateł

i

Autor: mat.prasowe Park Miliona Świateł Link: https://parkmilionaswiatel.pl/

- Ferie rozpoczęliśmy wyjątkowym Festiwalem Rzeźb Lodowych. Przez kilka dni mieliśmy okazję podziwiać zjawiskowe, niezwykle fotogeniczne rzeźby z lodu – mówi Mateusz Kaczorowski z Multidekor współorganizator wystawy. - W ubiegłą sobotę zobaczyć można było również unikalny pokaz rzeźbienia w lodzie w wykonaniu dwukrotnych wicemistrzów świata w tej dyscyplinie. Wszystkim gościom festiwal tak przypadł do gustu, że za rok planujemy kolejną edycję. Nie zwalniamy tempa! W najbliższy weekend zapraszamy wszystkich na spotkanie z przemiłym stadem alpak oraz udostępniamy nasze atrakcje dodatkowe za darmo dla wszystkich dzieci do końca ferii zimowych. Nasz Park jest idealnym miejscem żeby zabrać na spacer najbliższych z okazji dnia Babci i Dziadka! – dodaje.

Park Miliona Świateł

i

Autor: mat.prasowe Park Miliona Świateł Link: https://parkmilionaswiatel.pl/

O Park Miliona Świateł

Park Miliona Świateł w Zabrzu to multimedialna wystawa baśniowej krainy Królowej Śniegu, która zaprasza w podróż pełną feerii świetlnych barw oraz wyjątkowych instalacji. Na terenie parku czeka na wszystkich gości blisko 100 multimedialnych iluminacji w kilkunastu strefach scenograficznych. Park już drugi sezon jest turystyczną atrakcją regionu. Bilety do kupienia www.parkmilionaswiatel.pl lub w kasach Parku.

Środa – czwartek: Ulgowy 29 PLN | Normalny 35 PLN | Rodzinny 110 PLN

Piątek – Niedziela: Ulgowy 35 PLN | Normalny 39 PLN | Rodzinny 135 PLN

Dzieci do lat trzech - wejście darmowe. Ulgowy - 3-18 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie. Rodzinny - 2 osoby dorosłe + 2 dzieci ( 3-18 lat )

Park Miliona Świateł

i

Autor: mat.prasowe Park Miliona Świateł Link: https://parkmilionaswiatel.pl/

Organizator: Multidekor, MOSIR Zabrze

Partnerzy: Zabrze, Centrum Handlowe Platan, Centrum Handlowe Pogoria, Funzeum

Patronat medialny: Radio Eska, Naszemiasto.pl, Dziennik Zachodni

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają