Wyjątkowa wyprzedaż rocznika w trzech salonach Škoda Auto Śliwka!

2019-10-21 9:00 Artykuł Sponsorowany
Škoda Auto Śliwka
Autor: Materiały prasowe

Aż 400 pojazdów dostępnych jest w wyprzedaży rocznika 2019 w salonach Škoda Auto Śliwka w Katowicach, Sosnowcu i Zabrzu. Gotowe do jazdy testowej samochody w różnych modelach i wersjach czekają na marzących o nowym aucie klientów. Możemy liczyć również na atrakcyjne finansowanie w formie kredytu, leasingu i wynajmu długoterminowego oraz korzystne pakiety serwisowe w okresie użytkowania.

Škoda Auto Śliwka to firma, której jakość potwierdza ponad dwudziestoletnia współpraca z marką Škoda. Tysiące zadowolonych klientów już trzecią dekadę dokonują zakupów w świetnie wyposażonych salonach.

- Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki Škoda. Świadczymy kompleksową i profesjonalną obsługę Klientów oraz opiekę nad ich samochodami, a także zapewniamy korzystne formy ubezpieczenia i finansowania. Škoda należy do najstarszych, nieprzerwanie działających marek samochodowych świata. Wszystkie salony są zlokalizowane tak, aby zapewnić klientom jak najbardziej komfortowy i najszybszy dojazd - tłumaczą przedstawiciele Škoda Auto Śliwka.

Nie inaczej jest na Śląsku i w Zagłębiu, gdzie nowoczesne salony dealera Škody znajdziemy w aż trzech miastach:

  • Katowice: ulica Kościuszki 94,
  • Sosnowiec: ulica 3 Maja 60,
  • Zabrze: ulica Szkubacza 4.

- Świadczymy nasze usługi już od 30 lat. Oferujemy najwyższą jakość, bezpieczeństwo i trwałość samochodu. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę i trzy autoryzowane stacje dealerskie. Auto Śliwka jest zawsze blisko - zapewniają pracownicy salonów dealera Škody.

Odwiedź stronę internetową Škoda Auto Śliwka, by poznać szczegóły dotyczące aktualnej oferty i wyprzedaży rocznika. Informację o dniach otwartych oraz bieżących promocjach znajdziesz również na Facebooku. Do zobaczenia w salonie!

Škoda Auto Śliwka
Autor: Materiały prasowe

Artykuł Sponsorowany