Wypadek

Wypadek na autostradzie A4. Tir złożył się jak scyzoryk! Zablokowany przejazd do Katowic i Gliwic

Wypadek na autostradzie A4. Samochód ciężarowy wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Do zdarzenia doszło przed godziną 8, w poniedziałek 12 grudnia. Autostrada jest zablokowana w kierunku Katowic i Gliwic. Zablokowane są trzy pasy jezdni. Służby pracują nad udrożnieniem przejazdu.

Wypadek tira na autostradzie A4. Zablokowane są trzy pasy ruchu

Do groźnie wyglądającego wypadku na autostradzie A4 doszło w poniedziałek, 12 grudnia przed godz. 8. TIR wpadł w poślizg i uderzył w bramownicę. Samochód ciężarowy zablokował przejazd w stronę Katowic oraz w stronę Gliwic.

- Na autostradzie A4 w Chorzowie pojazd ciężarowy "złamał się" na pasie rozdzielającym jezdnie i częściowo utrudnia przejazd w obu kierunkach. Służby pracują nad udrożnieniem ruchu - informuje Policja Śląska.

Policja Śląska ostrzega przed bardzo trudnymi warunkami drogowymi, spowodowanymi intensywnymi opadami śniegu, który zalega na jezdniach w całym województwie śląskim. Tymczasem GDDKiA twierdzi, że drogi są przejezdne, w większości czarne, mokre. Na niektórych drogach występuje błoto pośniegowe. Na sieci dróg krajowych w województwie pracowało 267 pojazdów do zimowego utrzymania dróg oraz 236 pracowników.

Sonda
Lubisz zimę, śnieg i mróz?
Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany