PILNE!

Wypadek na S1. Bus wjechał w ciężarówkę. Potężne utrudnienia

2023-03-23 9:08

Wypadek na trasie S1 w kierunku Dąbrowy Górniczej. Bus wjechał w ciężarówkę stojącą na poboczu. Do zdarzenia doszło w czwartek, 23 marca w godzinach porannych. W wyniku zdarzenia jedna osoba jest poszkodowana.

Wypadek na S1 w kierunku Dąbrowy Górniczej

Wypadek miał miejsce w czwartek, 23 marca przed godziną 8.00 na 9,6 kilometrze trasy S1 w kierunku Dąbrowy Górniczej. - W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy - bus marki citroen i ciężarówka marki daf. W drugim z pojazdów doszło do wystrzału opony. Kierowca zjechał na pobocze celem jej wymiany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem wykonywał manewr omijania, ale nie zrobił tego w sposób prawidłowy i doprowadził do zderzenia - mówi sierż. szt. Marcin Szopa z KPP w Będzinie. Jedna osoba jest ranna. To kierowca busa, który został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

Utrudnienia na S1 po wypadku

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Objazdy wyznaczono przez drogę krajową nr 78 w Mierzęcicach. Na razie nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia. Konieczne jest bowiem m.in. zebranie leżących na jezdni paczek.

Wypadek na S1. Zdjęcia busa i ciężarówki znajdziesz w poniższej galerii

Wypadek w tunelu Wisłostrady. Gigantyczne utrudnienia
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany