Koszmar na drodze

Wypadek w Siemianowicach Ślaskich. Wśród rannych dziecko

Do bardzo groźnie wyglądającego zderzenia samochodów osobowych doszło w Siemianowicach Śląskich. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dziecko. Pierwsi pomocy uczestnikom wypadku udzielili strażacy, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia.

Wypadek w Siemianowicach Ślaskich. Wśród rannych dziecko

Do koszmarnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek, 21 listopada w Siemianowicach Śląskich. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby w tym jedno dziecko.

Jak informują strażacy ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu osobom poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego. Jednocześnie zabezpieczono pojazdy biorące udział w zdarzeniu oraz zneutralizowano wyciekające płyny z pojazdów. Droga przez ponad godzinę była całkowicie zablokowana.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek na ulicy Sielskiej w Olsztynie. Auto uderzyło w latarnię
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE