ZADŹGAŁ Wiktorię, gdy wyszła z psem na spacer. Tak Tomasz J. chciał się zemścić na jej matce. Ruszył proces mordercy z Jastrzębia

2021-03-02 9:14 Rafał Strzelec
Jastrzębie-Zdrój: Tomasz J. zadźgał córkę swojej byłej partnerki
Autor: kaz Jastrzębie-Zdrój: Tomasz J. zadźgał córkę swojej byłej partnerki

To jedna z najokrutniejszych zbrodni z ostatnich lat na Śląsku. Tomasz J. (41 l.) bestialsko zadźgał nożem 24-letnią wówczas Wiktorię. Dziewczyna otrzymała serię ciosów ostrzem w klatkę piersiową. W ten sposób J. chciał się najprawdopodobniej zemścić na jej matce, która go zostawiła. W poniedziałek 1 marca ruszył proces w tej sprawie.

Zabójstwo w Jastrzębiu-Zdroju. Tomasz J. zabił córkę swojej byłej partnerki. Stanął przed sądem

Do zabójstwa doszło we wrześniu 2019 roku. 24-letnia Wiktoria S. wyszła na spacer ze swoim psem. Znajdowała się na ul. Pileckiego, gdzie z jednej strony znajdowały się ogródki działkowe, a z drugiej ciemny las. To właśnie tam nagle wyłonił się 40-letni wówczas Tomasz J. Wiktoria znała go doskonale. To był w końcu były partner jej matki. Kobieta zerwała jednak znajomość z J. Mężczyzna wyjechał za granicę, ale co jakiś czas przyjeżdżał do Jastrzębia. Tego dnia wrócił, by dokonać makabrycznej zbrodni. Tomasz wyjął nóż i zaatakował bezbronną dziewczynę. Wbił jej ostrze kilka razy w klatkę piersiową. Strugi krwi lały się po ziemi, a ciało 24-latki trzęsło się w konwulsjach. J. chciał się popełnić samobójstwo, ale zmienił zdanie. Zadzwonił do adwokata i powiedział, że zabił.

Zobacz również: Naćpany 27-latek WISIAŁ za oknem trzymając się parapetu! Z jego mieszkania wydobywał się gęsty dym

Dlaczego Tomasz J. dokonał tej makabrycznej zbrodni? To miała być zemsta na matce Wiktorii. Chciał się zrewanżować swojej byłej partnerce za to, że go porzuciła. 40-latek został zatrzymany przez policję. Usłyszał zarzut zabójstwa. 1 marca tego roku przed Sądem Okręgowym w Rybniku ruszył jego proces. Grozi mu dożywocie. Sąd zadecydował, że wyłączy jawność procesu ze względu na dobro pokrzywdzonej i jej dzieci.

Matka zamordowanego w szkole Kuby: Emil dźgając mi syna zabił także mnie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE