Zabójstwo w Siemianowicach Śląskich! Partner zamordował Kasię z zimną krwią?

i

Autor: pixabay.com/Śladem Zaginionych Zabójstwo w Siemianowicach Śląskich! Partner zamordował Kasię z zimną krwią?

Zabójstwo w Siemianowicach Śląskich! Partner zamordował Kasię z zimną krwią?

2020-12-11 12:05

Nie żyje Katarzyna M. 21-latka była poszukiwana przez policję w Siemianowicach Śląskich. Kobieta zaginęła 5 grudnia wieczorem. Pokłóciła się z chłopakiem i wyszła z mieszkania. Przepadła jak kamień w wodę. Od tamtej pory trwała intensywna akcja poszukiwawcza. Niestety, wszystko wskazuje na to, że została zamordowana. Mundurowi zatrzymali jej partnera.

Katarzyna M. zaginęła 5 grudnia tego roku wieczorem. Mieszkanka Siemianowic Śląskich pokłóciła się ze swoim partnerem. Kobieta wyszła z mieszkania i zadzwoniła do kolegi, aby znaleźć jakieś schronienie. Gdy mężczyzna dotarł na miejsce, 21-latki już nie było. Od kilku dni trwały intensywne poszukiwania. Niestety, ich finał jest tragiczny. Katarzyna M. została zamordowana. Policja zatrzymała w sprawie jej chłopaka.

Gliwice. Obrzydliwy atak agresywnego mężczyzny! "Wyzywał nas od popie***nych lesb"

- Na chwilę obecną mogę tylko potwierdzić, że partner ofiary został zatrzymany. W tej chwili jest doprowadzany do prokuratury. Do zabójstwa miało dojść 5 grudnia - mówi nam Tatiana Lukoszek z Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich.

Policja nie chce podawać szczegółów zbrodni. Wedle nieoficjalnych doniesień chłopak Kasi miał ją zamordować, a potem próbował ukryć ślady zbrodni poprzez podpalenie jej samochodu marki fiat punto. Pojazd znaleziono 9 grudnia przy ul. Cmentarnej. Ciało Kasi M. leżało w lesie w Katowicach. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

ZABÓJSTWO W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH. Partner zabił 21-letnią Kasię. Nowe fakty w sprawie zbrodni - czytaj TUTAJ!

Sonda
Czy zabójstwo dziecka powinno być w Polsce karane śmiercią?
Łukasz zabił swoją dziewczynę Kasię

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki