Gwałciciel z Zabrza złapany!

i

Autor: Policja Zabrze

Policja szuka zboczeńca!

Zabrze. Policja szuka mężczyzny, który miał zgwałcić 17-latkę. Opublikowano wizerunek [AKTUALIZACJA]

2023-01-31 7:23

Policja z Zabrza udostępniła krótkie nagranie, na którym widać mężczyznę jadącego autobusem. Jest on podejrzany o zgwałcenie 17-letniej mieszkanki Sosnowca. Mundurowi apelują o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny.

Zabrze. Policja szuka podejrzanego o gwałt na 17-latce z Sosnowca

Aktualizacja:

- Dziękujemy za wszystkie udostępnienia, Zabrzańskim policjantom udało się ustalić tożsamość mężczyzny, którego wizerunek publikowaliśmy - poinformowała na Facebooku Policja Śląska.

Wcześniej pisaliśmy:

Jak opisuje policja, zdarzenie miało miejsce w nocy z 23 na 24 stycznia 2023 roku. - Sprawca poznał 17-latke na terenie Sosnowca. Używając podstępu, nakłonił ją na wspólną podróż do Zabrza, gdzie w pustostanie dokonał jej zgwałcenia - informuje KMP w Zabrzu. To nie wszystko. Sprawca dokonał również kradzieży, zabrał ofierze telefon i zegarek. Prokurator prowadzący postępowanie podjął decyzję o opublikowaniu wizerunku sprawcy tego przestępstwa. - Wizerunek sprawcy został zarejestrowany w dniu zdarzenia przez kamery autobusu, którym sprawca oraz pokrzywdzona podróżowali razem z Katowic do Zabrza. W przypadku, gdyby ktokolwiek z Państwa po obejrzeniu załączonego materiału filmowego rozpoznał mężczyznę, prosimy o bezzwłoczny kontakt z zabrzańską Policją pod numerem telefony 47 8534 200 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112 - apeluje policja.

Helenie Englert podano pigułkę gwałtu
Sonda
Czy kara za gwałt powinna być wyższa?

Przestępstwa seksualne w przejazdach na aplikację to aż 20% wszystkich zgłaszanych gwałtów!

Posłuchaj rozmowy i dowiedz się, na co uważać!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki