Zadawał Klaudii ciosy nożem. Zakrwawione ciało młodej kobiety znaleziono w Zawierciu

i

Autor: Archiwum prywatne / Facebook; Shutterstock Zadawał Klaudii ciosy nożem. Zakrwawione ciało młodej kobiety znaleziono w Zawierciu

Co wydarzyło się na Staroszkolnej?!

Zadawał Klaudii ciosy nożem. Zakrwawione ciało młodej kobiety znaleziono w Zawierciu

Mieszkańcy Zawiercia nie mogą wyjść z szoku. Policjanci znaleźli zakrwawione ciało 24-letniej Klaudii w budynku przy ulicy Staroszkolnej. Tej makabrycznej zbrodni miał się dopuścić 27-letni mężczyzna, z którym kobieta utrzymywała bliskie relacje. Policja zatrzymała sprawcę, jednak prokuratura nie udziela informacji w tej sprawie.

Ciało Klaudii leżało w kałuży krwi. Policja zatrzymała sprawcę

O zbrodni, do której doszło 6 października w Zawierciu, pisaliśmy już wcześniej. Można o niej przeczytać TUTAJ. Teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły tej szokującej zbrodni. Do makabry doszło przy ulicy Staroszkolnej, kobieta została znaleziona z ranami kłutymi w kałuży krwi. Wszystko wskazuje na to, że 24-letnia Klaudia K. znała swojego oprawcę, mało tego, kobieta w ostatnim czasie miała nawiązać relację z 27-letni mężczyzną. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, mężczyzna wyszedł z więzienia, nie stronił też od różnego rodzaju używek. Nie wykluczone, że do tej makabrycznej zbrodni doszło, gdy mężczyzna był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Policja w tej sprawie nabiera wody w usta.

Prokuratura potwierdza informację, że na ulicy Staroszkolnej doszło do morderstwa, jednak nie udziela informacji z uwagi na dobro śledztwa.

- Prowadzimy postępowanie i dla dobra śledztwa nie mogę udzielić obecnie informacji - przekazała nam szefowa zawierciańskiej prokuratury, prok. Lidia Łapińska.

Jak ustaliliśmy, 27-letni mężczyzna podejrzewany o dokonanie tej zbrodni, został zatrzymany przez policję. Nie wiadomo jednak, czy już został przesłuchany.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Zabójstwo w Krakowie: w zaroślach przy torach kolejowych w pobliżu ulicy Chełmońskiego znaleziono ciało 27- letniego mężczyzny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany