Zaginął Przemysław Golubiński z Mikołowa

i

Autor: pixabay.com/archiwum prywatne

Zaginął Przemek z Mikołowa. Mężczyzna ma depresję. "W domu czeka na niego dziecko"

2022-07-06 12:04

Zaginął Przemysław Golubiński z Mikołowa. Mężczyzna był po raz ostatni widziany na początku lipca na stacji paliw. Jak podaje serwis IKnurów.pl, mężczyzna cierpi na depresję, dlatego sprawa jest niezwykle pilna. W domu na 44-latka czeka dziecko.

Mikołów. Trwają poszukiwania Przemysława Golubińskiego

Jak podaje serwis IKnurów.pl, 44-letni Przemysław Golubiński był widziany po raz ostatni w sobotę, 2 lipca przed południem na stacji paliw ROPOL w Mikołowie. Dzień wcześniej mężczyzna wyszedł około godz. 17.30 z domu i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Wiadomo, że w dniu zaginięcia był ubrany w czerwono-czarny t-shirt, ciemne spodnie w kratkę 3/4 (za kolana), czarne buty sportowe ze znaczkiem białym nike. - Sprawa o tyle poważna, że Przemek cierpi na depresję. W domu czeka na niego dziecko - informuje lokalny serwis. Ewa Sikora, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie potwierdza, że trwają poszukiwania 44-letniego mieszkańca Mikołowa. Niestety, na razie bez rezultatu. Każdy, kto wie coś na temat poszukiwanego, może zgłosić się na policję, dzwoniąc pod numer +48 47 85 582 55 lub na numer alarmowy 112.

Czytaj również: Nie żyje 21-latek, który spadł z ośmiu metrów na Rondzie w Katowicach. Tragiczny finał głupiej zabawy

Zaginiony Przemysław Golubiński

i

Autor: archiwum prywatne
Poszukiwania ciała zaginionego Fabiana Zydora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE