Zaginiony

i

Autor: Policja, archiwum prywatne Zaginiony Szymon Masarski. Co stało się z 20-latkiem z Cieszyna?

Zaginięcie

Zaginął Szymon Masarski. Jego ubrania znaleziono nad rzeką. Co się stało z 20-latkiem?

Co stało się z 20-letnim Szymonem Masarskim z Cieszyna? Młody mężczyzna zaginął na Lubelszczyźnie, gdzie w ostatnim czasie przebywał w Dęblinie. Jego rzeczy znaleziono nad brzegiem rzeki Wieprz. Policjanci i strażacy poszukują Szymona przy użyciu między innymi drona, psa tropiącego. W poszukiwaniach wykorzystywany jest także policyjny śmigłowiec.

Zaginął Szymon Masarski z Cieszyna. Nad rzeką znaleziono jego rzeczy

20-letni Szymon Masarski zaginął w Dęblinie. Mieszkaniec Cieszyna, w ostatnim czasie przebywał na Lubelszczyźnie i to właśnie tam, słuch po nim zaginął. W Dęblinie ostatni raz był widziany w piątek, 22lipca w nocy między godziną 21:00 - 22:00. Później kontakt z nim się urwał. Jego rzeczy znaleziono nad brzegiem rzeki Wieprz.

Czytaj także: Krzepice: 19-latka wjechała toyotą w mini cara. Auto złożyło się jak karton. Danuta zmarła

- Za zaginionym trwają szeroko zakrojone poszukiwania w których oprócz policjantów uczestniczą strażacy, wojskowi oraz członkowie rodziny. Jest przeczesywana za pomocą łodzi z sonarem rzeka Wieprz. Sprawdzana jest linia brzegowa oraz teren przyległy do rzeki zarówno pieszo jak i konno z udziałem członków Grupy Rekonstrukcji Historycznych – 3 Pułku Strzelców Konnych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego. W toku poszukiwań użyto helikoptera policyjnego, psa tropiącego oraz dronów - informuje starszy aspirant Agnieszka Marchlak. z policji Lubelskiej.

Zaginął Szymon Masarski. Rysopis mężczyzny

Rysopis zaginionego: wzrost 165 cm, sylwetka szczupła, włosy proste, krótko ostrzyżone koloru ciemnego, nos prosty średni, uszy normalne, brak blizn i tatuaży.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub na numer alarmowy 112.

Express Biedrzyckiej: dr Mirosław Oczkoś: 99 proc. ministrów i wiceministrów to klasyczni nieudacznicy
Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają