Pół Śląska szukało cierpiącej na autyzm Wiktorii. Finał mógł być tak tragiczny, jak śmierć Natalii z Andrychowa

i

Autor: KMP Tarnowskie Góry Pół Śląska szukało cierpiącej na autyzm Wiktorii. Finał mógł być tak tragiczny, jak śmierć Natalii z Andrychowa

DZIEWCZYNKA MA AUTYZM

Zaginęła 14-letnia Wiktoria Saługa. Trwają poszukiwania

2023-12-05 7:45

Tarnogórscy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginioną 14-letnią Wiktorią Saługą, która oddaliła się z ośrodka leczniczego w Kamieńcu. Dziewczynka cierpi na autyzm. Wszystkie osoby, które ją widziały lub znają miejsce jej przebywania, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem 112 lub 47 853 42 55.

14-letnia Wiktoria zaginęła. Śląska policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Zaginiona 14-letnia Wiktoria Saługa oddaliła się z miejsca zimowych zabaw, na których przebywała z innymi pacjentami ośrodka leczniczego w Kamieńcu.

- Wszczęte wczoraj wieczorem (4 grudnia) poszukiwania trwały przez całą noc i trwają nadal. Wykorzystujemy wszelkie dostępne zasoby, m.in. psy tropiące, quady i drony z technologią termowizyjną. Będziemy szukać do skutku – powiedział we wtorek rano PAP oficer prasowy policji w Tarnowskich Górach, sierż. szt. Kamil Kubica.

W akcji poszukiwawczej biorą udział m.in. policjanci z Tarnowskich Gór i z Katowic, a także strażacy, pracownicy ośrodka w Kamieńcu i wolontariusze.

Ubiór w  chwili zaginięcia: czarne buty, czarne spodnie dresowe, czarna kurtka, jasne rękawiczki.

Rysopis: wzrost 150 cm, krępa budowa ciała.

Cecha charakterystyczna: koślawy chód.

Ze względu na problemy zdrowotne, z jakimi zmaga się zaginiona oraz niską temperaturę, policjanci proszą o kontakt w przypadku informacji na temat miejsca jej przebywania. Mundurowi ustalili, że dziewczynka mogła oddalić się autobusem miejskim w kierunku Pyskowic lub Gliwic.

Informacje należy kierować pod numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do dyżurnego tarnogórskiej jednostki pod numer 47 853 42 55.

Staruszka zaginęła w Sosnowcu. Policja udostępnia monitoring
Sonda
Czy uda się w końcu wyjaśnić okoliczności zaginięcia Iwony Wieczorek?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają