Policja

i

Autor: AndrzejRembowski/CC0/pixabay.com

Czy ktoś ją widział?

Zaginęła Julita z Zawiercia. Policja prosi o pomoc

2023-03-21 21:07

Policjanci szukają zaginionej Julity. 17-letnia mieszkanka Zawiercia wyszła z domu do szkoły 20 marca. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania. Może poruszać się na szarym rowerze górskim.

Zaginęła Julita z Zawiercia

Aktualizacja: Julita została odnaleziona cała i zdrowa.

Wcześniej pisaliśmy:

Julita, 17-latka z Zawiercia w poniedziałek, 20 marca wyszła z domu około godziny 7.25 do szkoły. Nastolatka zabrała plecak i rower. Najprawdopodobniej około godziny 15.00 znajdowała się na terenie szkoły, skąd nawiązała kontakt telefoniczny z rodziną. Do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania.

Zaginiona Julita ma około 160 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę, krótkie włosy w kolorze ciemny blond. Nastolatka na lewej dłoni ma tatuaż. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę „Adidas”, bluzę z kapturem, jasne dresowe spodnie i ciemne sportowe buty. Zaginiona miała ze sobą plecak. Zabrała też rower górski marki Univega w szarym kolorze.

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanej nastolatki proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl - podaje policja.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Dzwonił do niego jako ostatni. W jego domu było ciało zaginionego 39-latka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany