zaginiona Katarzyna Głogowska

i

Autor: Policja

Szok!

Zaginęła matka z dwójką dzieci. Trwają poszukiwania Katarzyny Głogowskiej

Katarzyna Głogowska wraz z dwójką dzieci wybrała się do Wisły. 25 lipca opuściła miejsce tymczasowego pobytu wraz z nimi i kontakt z kobietą się urwał. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej lub dzieci, proszone są o pilny kontakt z cieszyńską policją lub pod numerem alarmowym 112!

Zaginęła matka z dwójką dzieci. Trwają jej poszukiwania

Policjanci poszukują zaginionej Katarzyny Głogowski (Muryń) wraz z dwójką dzieci, 7-letnim Filipem Zdrzałek, oraz 11-letnią Mają Zdrzałek. 25 lipca 2023 roku, zaginiona wraz z dziećmi opuściła miejsce swojego pobytu w Wiśle i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Zaginiona 39-latka wraz z dziećmi mieszka na stałe w Niemczech. 

- Zaginięcie kobiety zgłosiła rodzina. Sprawę traktujemy jako trzeciej kategorii, czyli bez zagrożenia życia. Prowadzimy poszukiwania kobiety, która ma pełnie władzy rodzicielskiej nad dziećmi. Nie wykluczamy uprowadzenia rodzicielskiego - informuje zespół prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Policja poszukują tylko kobiety, ponieważ, jak tłumaczą policjanci dzieci znajdują się pod jej opieką. Dlatego policja nie zdecydowała się na upublicznienie wizerunków dzieci, a jedynie na pełne dane personalne.

Kobieta wraz z dziećmi może podróżować ze Śląska do miejscowości nadmorskich.

Rysopis kobiety:

  • wzrost około 175 cm
  • włosy długie koloru ciemny blond
  • oczy niebieskie

Policja nie posiada informacji dotyczących ubioru osób w dniu zaginięcia. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej i dzieci, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji — numer alarmowy 112!

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Nasi Partnerzy polecają