Zaginiona 13-latka NIE ŻYJE! Patrycja była w CIĄŻY. 15-letni Kacper przyznał, że zabił, bo nosiła jego dziecko. Koszmar w Piekarach Śląskich

2021-01-13 18:22 kaz ap
Zaginiona 13-latka NIE ŻYJE! Patrycja była w CIĄŻY. 15-letni Kacper przyznał, że zabił, bo nosiła jego dziecko.  Koszmar w Piekarach Śląskich
Autor: KMP Piekary Śląskie Zaginiona 13-latka NIE ŻYJE! Patrycja była w CIĄŻY. 15-letni Kacper przyznał, że zabił, bo nosiła jego dziecko. Koszmar w Piekarach Śląskich

Koszmarnego odkrycia dokonali dziś (środa, 13.01) policjanci w Piekarach Śląskich. Znaleźli zwłoki poszukiwanej 13-letniej Patrycji z Bytomia. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, ciało Patrycji miało rany kłute szyi oraz klatki piersiowej. Co się wydarzyło?

Czytaj więcej: Patrycja miała przed sobą całe życie. Na wieść o jej śmierci, rodzicom pękły serca! Kim była 13-latka?

Czytaj więcej: Bliscy wstrząśnięci śmiercią Patrycji. Na miejscu zabójstwa ciężarnej 13-latki płoną znicze. "To było jeszcze dziecko..."

Zaledwie 13-letnia Patrycja zaginęła, ostatni raz widziana była we wtorek 12.01 na ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Szukali jej policjanci, niestety, dokonali makabrycznego odkrycia. Dziś (środa, 13.01) tuż przed godz. 15.00 w miejscowości Piekary Śląskie na terenie niezabudowanym, policjanci  znaleźli  przykryte kartonem zwłoki Patrycji  z ranami kłutymi szyi i klatki piersiowej.

Makabra na Śląsku. Zabił 13-latkę, bo była z nim w ciąży?

- Miejsce, w którym ujawniono zwłoki wskazał kolega 13-latki, Kacper S. (lat 15), który w dniu wczorajszym przebywał w tej okolicy z dziewczynką. Oświadczył, że doszło tam do awantury z mężczyzną, podczas której chłopiec miał oddalić się, pozostawiając ją. Czynności z udziałem prokuratora w toku - nieoficjalnie dowiedział się "Super Express".

Dramatyczna śmierć Patrycji. 13-latka z Bytomia była w ciąży

Nieoficjalne ustalenia mrożą krew w żyłach. Późniejsza wersja wydarzeń, jaką podał nastolatek przedstawia się koszmarnie. Okazuje się, że 13-latka była w ciąży. Jak przyznał... to on miał zabić.

- 15-letni Kacper S. przyznał, ze dokonał zabójstwa 13-latki, z uwagi na to, że była z nim w ciąży - dowiedzieliśmy się ze źródła znającego sprawę.

Tak wyglądały poszukiwania nastolatki: