Bliscy wstrząśnięci śmiercią Patrycji. Na miejscu zabójstwa ciężarnej 13-latki płoną znicze. "To było jeszcze dziecko..."

2021-01-14 9:36 bw
Bliscy wstrząśnięci śmiercią Patrycji. Na miejscu zabójstwa ciężarnej 13-latki płoną znicze. To było jeszcze dziecko...
Autor: arc. Policja Bliscy wstrząśnięci śmiercią Patrycji. Na miejscu zabójstwa ciężarnej 13-latki płoną znicze. "To było jeszcze dziecko..."

Nie milkną echa po szokujących doniesieniach o śmierci 13-letniej Patrycji. Ciało ciężarnej nastolatki znaleziono pod kartonami w Piekarach Śląskich. Okazało się, że została brutalnie zamordowana - prawdopodobnie przez swojego 15-letniego chłopaka Kacpra, z którym była w ciąży. Bliscy nie mogą się pozbierać po tych wstrząsających informacjach. Na miejscu zabójstwa już płoną znicze.

Czytaj więcej: Patrycja miała przed sobą całe życie. Na wieść o jej śmierci, rodzicom pękły serca! Kim była 13-latka?

Wstrząsająca śmierć 13-letniej Patrycji. Na miejscu tragedii już płoną znicze

Ciało 13-letniej Patrycji śledczy znaleźli w środę, 13 stycznia, w Piekarach Śląskich. Miała liczne rany kłute w okolicach klatki piersiowej i szyi. Szybko okazało się, że sprawcą morderstwa był prawdopodobnie 15-letni chłopak dziewczyny, Kacper, z którym była w ciąży. Mieszkańcy i bliscy wciąż nie mogą się otrząsnąć po tych wstrząsających informacjach. Na miejscu tragedii już zapłonęły pierwsze znicze. "To było jeszcze dziecko...", piszą mieszkańcy. "Wielka tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny", dodają kolejni. Pojawił się również hejt, na który kilka osób postanowiło mądrze odpowiedzieć. "Pewne komentarze powinny być zostawione dla siebie. Łatwo się ocenia, nie wiedząc co nas czeka lub bliskich, a dzieci i młodzież potrafią ukrywać wszystko, nawet w najlepszych i troskliwych rodzinach. Nie oceniamy, tylko sprawdzajmy dzieci i reagujmy na wyzwania, jakie sobie stawiają. To my rodzice jesteśmy z nimi najbliżej, nie rząd czy pedagog", wskazała pani Justyna.

Makabra na Śląsku. Zabił 13-latkę, bo była z nim w ciąży?

Wstrząsająca śmierć 13-letniej Patrycji. Kacper ją zabił, bo była z nim w ciąży?

Przypomnijmy, że 13-letnia Patrycja zaginęła, ostatni raz widziana była we wtorek (12 stycznia) na ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Szukali jej policjanci, lecz niestety, wkrótce dokonali makabrycznego odkrycia. W środę (13 stycznia), tuż przed godz. 15:00, na terenie niezabudowanym w Piekarach Śląskich funkcjonariusze znaleźli przykryte kartonem zwłoki Patrycji, z ranami kłutymi szyi i klatki piersiowej.- Miejsce, w którym ujawniono zwłoki wskazał kolega 13-latki, Kacper S. (lat 15), który w dniu wczorajszym przebywał w tej okolicy z dziewczynką. Oświadczył, że doszło tam do awantury z mężczyzną, podczas której chłopiec miał oddalić się, pozostawiając ją. Czynności z udziałem prokuratora w toku - nieoficjalnie dowiedział się wówczas "Super Express". Nieoficjalne ustalenia mrożą krew w żyłach. Późniejsza wersja wydarzeń, jaką podał nastolatek przedstawia się koszmarnie. Okazuje się, że 13-latka była w ciąży. Jak przyznał... to on miał zabić. - 15-letni Kacper S. przyznał, ze dokonał zabójstwa 13-latki, z uwagi na to, że była z nim w ciąży - dowiedzieliśmy się ze źródła znającego sprawę.