SZOK! Zrobił z psa ŻYWĄ TARCZĘ! Strzelał bez litości. Zwierzę miało ŚRUT w ciele

2021-01-13 14:08 Rafał Strzelec
Gołkowice. Ktoś strzelał do psa! W jego ciele znaleziono śrut
Autor: pixabay.com/PSYjaciele

To było jak egzekucja! We wtorek 12 stycznia w Gołkowicach znaleziono rannego psa. Natychmiast przewieziono go do weterynarza. To, co wykazało prześwietlenie, było szokujące. - Po prześwietleniu RTG okazało się, że mały ma 5 już zabliźnionych ran i śrut w ciele - informują przedstawiciele stowarzyszenia PSYjaciele dodając, że nieznany sprawca uczynił sobie z czworonoga "żywą tarczę". Policja szuka sprawcy.

Gołkowice. Nieznany sprawca strzelał do psa!

O bestialskim czynie nieznanego sprawcy czytamy na profilu Stowarzyszenia PSYjaciele. Czworonóg został znaleziony w Gołkowicach na Śląsku. - Dziś 12.01.2021 przy drodze znaleziono psa. Pies leżał i nie poruszał się. Po przewiezieniu małego ciałka do weterynarza, okazało się, że pies nie był potrącony a najzwyczajniej w świecie jakiś ZWYRODNIALEC zrobił sobie z niego żywą tarcze do strzelania śrutem. Po prześwietleniu RTG okazało się, że mały ma 5 już zabliźnionych ran i śrut w ciele - czytamy we wpisie z wtorku. - Jakim zakompleksionym draniem trzeba być by z pełną świadomością strzelać do psa, jakie wyprostowane zawoje w mózgu by z pełną premedytacją zadawać cierpienie i cieszyć się z tego - zastanawiają się przedstawiciele stowarzyszenia.

Czytaj również: Jastrzębie-Zdrój. Przez dziewięć lat ukrywała rodzinny dramat! Tego było za wiele

Sytuacja jest naprawdę dramatyczna. Jak podaje serwis Nowiny.pl piesek musi przejść zabieg operacyjny, polegający na usunięciu dwóch pocisków śrutowych - jednego naciskającego na kręgosłup, drugiego z łapy. - Pies skomle i wyje, przy każdym dotyku - dodają przedstawiciele stowarzyszenia. O sprawie poinformowano już miejscową policję oraz Urząd Gminy w Godowie. PSYjaciele liczą, że z pomocą internautów uda się schwytać bezwzględnego sprawcę zdarzenia.

Zobacz również: Zjazd "jabłuszkiem" ŚMIERTELNIE niebezpieczny! Dramatyczna seria. Ratownicy ostrzegają

Wyższy WIEK EMERYTALNY przesądzony! 67 lat dla kobiet i mężczyzn