Zaginiona Lucyna z Babic nie żyje

i

Autor: policja/pixabay

Dramat

Zaginiona Lucyna z Babic nie żyje. Ciało kobiety znaleziono na brzegu Wisły

2023-03-03 14:14

Policja odnalazła ciało zaginionej 57-letniej Lucyny z Babic w woj. małopolski. Ciało kobiety ujawniono na przy brzegu Wisły. Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wyjaśni przyczynę śmierci kobiety.

Lucyna z Babic nie żyje. Znaleziono ciało 57-latki

Lucyna zaginęła we wtorek, 28 lutego nad ranem. Kobieta wyszła z domu w Babicach między godziną 4.00 i 6.00 rano i udała się w nieznanym kierunku. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania. Niestety, po kilku dniach zwłoki 57-letniej mieszkanki Babic znalazł kajakarz podczas spływu. Ciało ujawniono przy lewym brzegu rzeki Wisły w Bieruniu. Dramatyczną wieść przekazała rzecznik oświęcimskiej policji asp. szt. Małgorzata Jurecka. - W czwartek po południu kajakarz zawiadomił o odnalezieniu zwłok ludzkich przy lewym brzegu Wisły w Bieruniu. Natrafił na nie płynąc rzeką. Policjanci ustalili, że są to zwłoki 57-letniej mieszkanki Babic, zaginionej w ubiegły wtorek - podała Jurecka.

Prokurator nadzorujący czynności zlecił przeprowadzenie sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu. W imieniu redakcji przekazujemy bliskim wyrazy współczucia.

Potworne zderzenie trzech pojazdów w Żaganiu
Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Listen on Spreaker.