Zagrał w Mini Lotto, teraz może szaleć na zakupach. Mieszkaniec Bytomia dostanie DUŻY przelew!

2022-02-23 18:28
Mieszkaniec Bytomia wygrał w Mini Lotto
Autor: pasja1000/Pixabay Spory przelew trafi do mieszkańca Bytomia, który wygrał w Mini Lotto

O sporym szczęściu może mówić mieszkaniec Bytomia, który we wtorek 22 lutego zagrał w Mini Lotto. Teraz okazało się, że liczby które skreślił na kuponie, okazały się prawidłowe. Wkrótce na jego konto trafi pokaźna suma pieniędzy, dzięki którym będzie mógł zaszaleć nie tylko na zakupach.

326 539 zł - tyle wygrał szczęśliwy mieszkaniec Bytomia, który postanowił zagrać w Mini Lotto 22 lutego i wysłał, jak się okazało szczęśliwy kupon w kolekturze mieszczącej się w samym centrum miasta, bo na Rynku 21. w Bytomiu. 

Wylosowane liczby, pokryły się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznacza pokaźną sumę, która wkrótce zasili konto szczęśliwca.

Czytaj także: Zachodniopomorskie: Zgarnął FORTUNĘ w Eurojackpot! Będzie jednym z najbogatszych ludzi w mieście!

Co można zrobić z taką wygraną? Z pewnością pomysłów nie braknie. Za taką kwotę można kupić już całkiem niezły samochód, zabrać ukochaną lub ukochanego na wycieczkę, wystawną kolację czy choćby poszaleć na zakupach. Część tej kwoty można także przeznaczyć na wkład do własnego "M".  Możliwości jest sporo.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Przeczytaj koniecznie: Szczecin: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

Tak powstają pączki na tłusty czwartek
Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE