Wyniki Lotto

i

Autor: Totalizator Sportowy Wygrał ponad 100 tys. złotych w Mini Lotto. Tu kupił los

Wyniki Lotto. Mieszkaniec Zabrza zagrał w tej kolekturze. Zasypała go góra pieniędzy!

2022-02-01 13:56

Wyniki Lotto. Żeby wygrać, trzeba grać - mówi dobrze znane powiedzenie! Mieszkaniec Zabrza postanowił spróbować swojego szczęścia w grach losowych. Kiedy sprawdził wyniki Lotto, mógł wyskoczyć w górę z radości. Okazało się, że wygrał całkiem sporą sumkę Mini Lotto. Zwycięzca zagrał w jednej z kolektur na terenie miasta. Czy to ona przyniosła mu szczęście?

Wyniki Lotto potrafią zaskoczyć! Jednych ucieszyć, a drugich zasmucić. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy, kto bierze udział w grach losowych, bacznie obserwuje losowania numerków Lotto. Co jakiś czas dowiadujemy się, że kolejny szczęśliwiec zgarnął sporą wygraną. Jedna z nich padła w Zabrzu. W ostatnim dniu stycznia mieszkaniec miasta kupił los i zagrał w Mini Lotto. Okazało się, że jest prawdziwym szczęściarzem! Kiedy sprawdził wyniki Lotto, mógł wyskoczyć z radości w górę! Wygrał 144 tys. 298 złotych. Zwycięski los został zawarty w kolekturze przy ul. 3 Maja 20. Szczęśliwe okazały się liczby: 9, 12, 25, 30, 42.

Zobacz koniecznie: Szczęśliwe kolektury Lotto w województwie śląskim. Gdzie zagrać, żeby wygrać miliony? [GALERIA]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?

Jak grać w Mini Lotto?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. Realizacja planów prawie za darmo? Już za jedyne 1,50 zł zagrasz nawet o 400 000 zł! Wybierz 5 liczb z 42. Liczby możesz zaznaczyć samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online. Zapisz swoje ulubione liczby i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

Zobacz również: Wyniki Lotto: Dwie wygrane koło siebie! Wielkie szczęście za kilkadziesiąt groszy

Ziści się koszmar? Jasnowidz Jackowski miał wizję
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE