Wyniki Lotto: Dwie wygrane koło siebie! Wielkie szczęście za kilkadziesiąt groszy

2022-01-16 13:49
Wyniki Lotto: Wielka wygrana za równowartość kajzerki! Ogromne zaskoczenie
Autor: Pexels (1), materiały prasowe (2) Wyniki Lotto: Wielka wygrana za równowartość kajzerki! Ogromne zaskoczenie

Wyniki Lotto potrafią wbić w fotel. Szczególnie, tych, których stan konta w jednej chwili zwiększa się o setki tysięcy, a nawet miniony złotych! Do grona szczęśliwców w czwartek (13 stycznia) dołączyły kolejne osoby. Mieszkaniec Warszawy i mieszkaniec podwarszawskiej Zielonki patrzyli z niedowierzaniem sprawdzając wyniki losowania gry Mini Lotto. W których kolekturach padły wygrane i ile wyniosły? Sprawdź w poniższym artykule.

Wyniki Lotto potrafią zaskoczyć. W ostatnich dniach przekonali się o tym kolejne dwie osoby. Pierwszy szczęśliwiec kupił los w warszawskiej kolekturze przy Alei Krakowskiej 61. Drugi – w Zielonce przy ul. Wyszyńskiego 7M. Każdego z nich kupon kosztował zaledwie 1,50 zł, czyli mniej więcej tyle ile dobra bułka w piekarni! Ta inwestycja bardzo im się opłacała. Zwycięskie kupony gry Mini Lotto z pięcioma poprawnie wytypowanymi liczbami przyniosły im niemałą wygraną. Obydwaj szczęśliwcy wzbogacili się o 107 553,80 złotych!

ZOBACZ TEŻ: Lotto: Dwie gigantyczne wygrane w Eurojackpot w Warszawie. Muszą zapłacić potężny podatek

Nim gracze będą mogli nacieszyć się dodatkową gotówką, czeka ich jeszcze niemiły obowiązek. Będą musieli odprowadzić 10-procentowy podatek od wygranej, który wyniesie każdego z nic ponad 10 tysięcy złotych.

Liczby, które przyniosły szczęście graczom podczas czwartkowego losowania to 4, 10, 17, 28 i 30. Warto zaznaczyć, że te same liczby 13 stycznia przyniosły szczęście również graczowi z Tych, który zgarnął identyczną kwotę. Podczas losowania padło też 8692 mniejszych wygranych o łącznej wartości 322887 złotych.

Jak grać w Mini Lotto?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. Realizacja planów prawie za darmo? Już za jedyne 1,50 zł zagrasz nawet o 400 000 zł!

Wybierz 5 liczb z 42. Liczby możesz zaznaczyć samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online. Zapisz swoje ulubione liczby i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

Graj na wiele losowań. Chcesz pozostać w grze na dłużej? W takim razie wybierz grę na więcej losowań - nawet 10 kolejnych losowań. W wersji online możesz też wybrać opcję subskrypcji. Wtedy Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach tak długo, jak będziesz chciał. Zachowaj kupon - to Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta.

Sprawdź czy wygrałeś. Emocje związane z losowaniem i sprawdzaniem liczb są najlepsze. Ciesz się nimi, gdzie tylko możesz! Wyniki są zawsze dostępne na lotto.pl, w aplikacjach mobilnych LOTTO i m.LOTTO, punktach sprzedaży i pod nr infolinii 801 450 450. Jeśli grałeś online, dostaniesz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zostanie zapisana na Twoim koncie.

Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami. Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Ulice w Warszawie jak szwajcarski ser! Drogowcy walczą po zimie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE