Lotto: Dwie gigantyczne wygrane w Eurojackpot w Warszawie. Muszą zapłacić potężny podatek

i

Autor: Totalizator Sportowy Lotto: Dwie gigantyczne wygrane w Eurojackpot w Warszawie. Muszą zapłacić potężny podatek

Lotto: Dwie gigantyczne wygrane w Eurojackpot w Warszawie. Muszą zapłacić potężny podatek

2021-10-25 11:38

Wyniki Lotto. Kolejne wielkie wygrane w Lotto w Warszawie. W miniony piątek los uśmiechnął się aż do dwóch graczy, którzy postanowili spróbować szczęścia w międzynarodowej grze Eurojackpot. Posiadacze szczęśliwych kuponów zagrali w dwóch dzielnicach i obaj poprawnie wytypowali część liczb. Dzięki temu padła wielka wygrana w Eurojackpot. Gdzie padła wygrana i ile wyniosła? Ile podatku będą musieli odprowadzić zwycięzcy? Sprawdź w poniższym artykule.

Wyniki Lotto. W piątek, jaki co tydzięń, odbyło się kolejne losowanie w międzynarodowej grze Eurojackpot. Sprawiło ono, że w Polsce pojawiło się dwóch kolejnych zwycięzców, którzy poprawnie wytypowali 4+ 2 liczby. Co ciekawe, obie wygrane padły w Warszawie, a to oznacza, że prawdziwe szczęście dosięgnęło graczy właśnie ze stolicy. Zwycięzcy zgarnęli dokładnie 183 314 złote. Od wygranej będą musieli jednak odprowadzić spory podatek, który wyniesie aż 18 331 złotych i 40 groszy.

Zwycięskie kupony w Warszawie zakupiono w dwóch kolekturach: na Ursynowie przy ul. Ciszewskiego 15 w supermarkecie E'Leclerc oraz na Żoliborzu przy ul. Klaudyny 26. W czasie losowania Eurojackpot padły liczby: 15, 33, 34, 38, 43 + 3, 7. Szczęśliwym graczom z Warszawy gratulujemy!

Jak grać w Eurojackpot?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej ​LOTTO. 12,5 zł - dokładnie tyle kosztuje zakład w jednej z ulubionych gier Europejczyków! Czekają na Ciebie nawet setki milionów złotych. Wybierz 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10. Możesz zaznaczyć je samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online.

Zapisz swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać. Zachowaj kupon. To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Piesza potrącona przez auto na Gocławiu w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany