Wielka wygrana w Eurojackpot w Warszawie. Szczęśliwiec zagrał na Gocławiu. Musi zapłacić wielki podatek

2021-01-23 20:39
Wielka wygrana w Eurojackpot w Warszawie. Szczęśliwiec zagrał na Gocławiu. Musi zapłacić wielki podatek
Autor: materiały prasowe Eurojackpot - wysoka wygrana w Warszawie

Wyniki Lotto. Po raz kolejny to właśnie w Warszawie padła wysoka wygrana w Lotto. Tym razem los uśmiechnął się do gracza, który poprawnie wytypował część liczb w międzynarodowej grze Eurojackpot. Posiadacz szczęśliwego kupony będzie musiał odprowadzić dziesięć procent podatku od wygranej. Gdzie padła wygrana i ile wyniosła? Sprawdź w poniższym artykule.

Piątkowe losowanie Eurojackpot sprawiło, że w Polsce pojawiło się trzech kolejnych zwycięzców, którzy poprawnie wytypowali 4 + 2 liczby. Wygrane padły w kolekturach w Gdańsku, Lublinie oraz Warszawie, a trójka szczęśliwców zgarnęła dokładnie 160 163 złote. Teraz będą musieli odprowadzić od wygranej podatek w wysokości 16016,30 zł.

Zwycięski kupon w Warszawie zakupiono w kolekturze na Gocławiu, przy ulicy Bora Komorowskiego 2 w pawilonie 16. Jakie liczby padły w czasie losowania? To 38, 40, 41, 46, 48 oraz 2 i 6. Zwycięzcom gratulujemy!

Jak grać w Eurojackpot?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej ​LOTTO. 12,5 zł - dokładnie tyle kosztuje zakład w jednej z ulubionych gier Europejczyków! Czekają na Ciebie nawet setki milionów złotych. Wybierz 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10. Możesz zaznaczyć je samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online.

Zapisz swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać. Zachowaj kupon. To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE