Kolejna gigantyczna wygrana w Lotto. Wydrapał nieprawdopodobną fortunę. Kwota zadziwia

2021-07-13 18:41
Kolejna gigantyczna wygrana w Lotto. Wydrapał nieprawdopodobną fortunę. Kwota zadziwia
Autor: Pexels (1), materiały prasowe (2) Kolejna gigantyczna wygrana w Lotto. Wydrapał nieprawdopodobną fortunę. Kwota zadziwia

Wyniki Lotto. W Warszawie padła ogromna wygrana. Warszawiak dosłownie wydrapał sobie milion złotych! Los uśmiechnął się bowiem do gracza, który kupił szczęśliwą zdrapkę. Takiego szczęścia może mu pozazdrościć niejeden człowiek. Czy komuś jeszcze w stolicy poszczęściło się w grach liczbowych? Sprawdź w poniższym artykule!

Nieprawdopodobne szczęście miał mieszkaniec Warszawy. W punkcie Lotto przy ul. Skoczylasa 3 kupił on zdrapkę "Pensja Bankiera" za 20 zł. Zasady tej zdrapki są dziecinnie proste. Na małym blankieciku są dwa pola do zdrapania: na górnym widnieją wygrywające liczby, a na dolny losowe cyfry i przypisane do nich kwoty. Wystarczy, że któraś z poniższych liczb jest identyczna, jak liczba wygrywająca, i gracz wzbogaca się o przypisaną do niej kwotę.

ZOBACZ TEŻ: Wielka wygrana w Eurojackpot w Warszawie. Szczęśliwiec zagrał na Gocławiu. Musi zapłacić wielki podatek

Jakież musiało być jego zdziwienie mieszkańca Warszawy, gdy zobaczył, co wydrapał! Okazało się, że los był dla niego niezwykle łaskawy. Kupił zdrapkę, dzięki której wzbogacił się o dodatkowy milion złotych! Takiego szczęścia, i takiego przypływu gotówki pozazdrości mu niejeden miłośnik gier.

Jak się okazuje, to nie była jedyna wygrana w zdrapkach w Warszawie 12 lipca. Grający w Warszawie przy Rosoła/Jarzębowskiego również trafił na szczęśliwy los. W zdrapce "Czas na kasę" wydrapał trzy identyczne kwoty, które stały się jego wygraną. Oznacza to, że kupując los za złotówkę, wygrał aż 5 tysięcy złotych!

Serdecznie gratulujemy szczęśliwcom!

W Warszawie powstanie most spacerowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE