Wyniki Lotto: Monstrualna wygrana w Lotto! Kwota podatku zwala z nóg

2021-12-20 10:52
Wyniki Lotto: Totalne szaleństwo w Zwoleniu. Za 3 zł ustawił się do końca życia!
Autor: lotto.pl; mohamed_hassan/ccc0/Pixabay.com Wyniki Lotto: Totalne szaleństwo w Zwoleniu. Za 3 zł ustawił się do końca życia!

Wyniki Lotto: Padła szóstka w Lotto! Miliony złotych powędrują do Zwolenia na Mazowszu, gdzie padła główna wygrana w Lotto. Szczęśliwy los został zakupiony w kolekturze Totalizatora Sportowego przy ul. Wyszyńskiego 8 w Zwoleniu. To pierwsza "szóstka" w historii tego miasta. Ile wyniosła główna wygrana w losowaniu Lotto z czwartku 16 grudnia? Jakie są szczęśliwe liczby?

Wyniki Lotto: Padła szóstka w Lotto w Zwoleniu!

Wyniki Lotto przyprawiły o zawrót głowy szczęśliwca ze Zwolenia! Do farciarza z Mazowsza, zgodnie z losowaniem z czwartku, 16 grudnia, powędruje blisko 20 mln zł, a dokładnie 19 537 936,90 zł. To jednocześnie pierwsza "szóstka" w historii tego miasta, którą zagwarantował los zakupiony w kolekturze Totalizatora Sportowego przy ul. Wyszyńskiego 8. 

ZOBACZ TEŻ: Eurojackpot: Znów fortuna w Polsce! Szczęśliwca ostudzi potężny podatek

Szczęśliwe liczby w losowaniu "Lotto" z czwartku 16 grudnia to: 4, 18, 21, 25, 29, 34. Czwartkowa kumulacja przyniosła w sumie prawie 45 mln zł, z czego blisko połowa powędruje do Zwolenia. Dzięki kuponom Lotto udało się w ten sposób przekazać ponad 11 mln zł dla rozwoju polskiego sportu i ponad 2,9 mln zł na wsparcie działań kulturalnych.  W piątek, 17 grudnia, pozostałe osoby próbujące swojego szczęścia w grach liczbowych będą natomiast śledzić losowanie Eurojackpot, gdzie pula nagród wynosi aż 335 000 000 zł. Początek losowania wszystkich gier Lotto odbywa się codziennie o godz. 14 i 21.50 na lotto.pl.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?

Jak grać w Lotto?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. U sprzedawcy lub online - już za 3 zł kupisz zakład, dzięki któremu miliony mogą spaść Ci z nieba. Na same „szóstki” w puli znajduje się zawsze co najmniej 2 000 000 zł, ale zazwyczaj jest to dużo, dużo więcej. Wybierz 6 liczb z 49. Możesz zaznaczyć je samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie, jak i online. Zapisz swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

Dodaj grę z Plusem za 1 zł. Tak zwiększysz swoją szansę na wielką wygraną. Wystarczy, że poprosisz o to sprzedawcę, sam zaznaczysz pole na blankiecie lub wybierzesz opcję gry z Plusem online. Dzięki grze z Plusem liczby z Twojego zakładu Lotto wezmą udział w dodatkowym losowaniu, w którym grasz o 1 000 000 zł.

Dodaj Super Szansę za 2 zł. A co powiesz na grę o dodatkowe 2 000 000 zł w tym losowaniu? Grając w punkcie LOTTO, zaznacz odpowiednie pole na blankiecie lub poproś sprzedawcę o Super Szansę. Zobacz, o co chodzi w Super Szansie. Graj na wiele losowań Chcesz pozostać w grze na dłużej? W takim razie wybierz grę na od 1 do 10 kolejnych losowań. W wersji online możesz też wybrać opcję subskrypcji. Wtedy Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia. Zachowaj kupon. To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. Online i w aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza. Sprawdź, czy wygrałeś.

Wyniki Lotto. Jak sprawdzić?

Emocje związane z losowaniem i sprawdzaniem liczb są najlepsze. Ciesz się nimi, gdzie tylko możesz! Wyniki są zawsze dostępne na lotto.pl, w aplikacjach mobilnych LOTTO i m.LOTTO, punktach sprzedaży LOTTO oraz pod numerem infolinii 801 450 450. Jeśli grałeś online, dostaniesz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zostanie zapisana na Twoim koncie gracza. Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami! Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Bydgoski Jarmark Świąteczny wciąż zachwyca! Zobacz, jak tu pięknie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE