Wyniki Lotto. Wydał grosze, wygrał fortunę! Szczęśliwiec z Marek przeciera oczy ze zdumienia!

2021-12-11 6:29
Wyniki Lotto. Wydał grosze, wygrał fortunę! Szczęśliwiec z Marek przeciera oczy ze zdumienia!
Autor: Totalizator Sportowy Wyniki Lotto. Wydał grosze, wygrał fortunę! Szczęśliwiec z Marek przeciera oczy ze zdumienia!

Wyniki Lotto z wypiekami na twarzy sprawdzają wszyscy, którzy grają w gry liczbowe. Do niektórych los czasem się uśmiecha i zasila konto bankowe niemałą sumką. W ostatnich dniach do grona szczęśliwców dołączyła kolejna osoba mieszkająca nieopodal Warszawy. Zgarnęła ona gigantyczną wygraną w stosunku do kosztów losu w grze Mini Lotto. Gdzie padła wygrana i ile wyniosła? Sprawdź w poniższym artykule.

Wyniki Lotto. Mini zakup, maxi wygrana!

Wyniki Lotto. Emocjonujący moment dla wszystkich graczy czekających aż los się do nich uśmiechnie. I zdarza się, że faktycznie tak się dzieje! W ostatnich dniach przekonał się o tym na własnej skórze mieszkaniec Marek pod Warszawą. Szczęśliwiec kupił los w grze Mini Lotek w kolekturze przy ul. Piłsudskiego 1. Kupon kosztował zaledwie 1,50, czyli mniej więcej tyle ile dobra bułka w piekarni! Ta inwestycja bardzo mu się opłacała. Zwycięski kupon gry Mini Lotto z pięcioma poprawnie wytypowanymi liczbami przyniosły mu niemałą wygraną. Szczęśliwiec z Marek wzbogacił się o 137 866,70 złotych!

ZOBACZ TEŻ: Eurojackpot: Gigantyczna wygrana pod Warszawą. Taka fortuna, że w głowie się kręci

Teraz gracz spod stolicy będzie musiał odprowadzić 10-procentowy podatek od wygranej, który wyniesie ponad 13 tysięcy złotych.

Liczby, które przyniosły szczęście graczowi podczas wtorkowego losowania to 2, 5 ,21, 36 i 40. Warto zaznaczyć, że te same liczby 7 grudnia przyniosły szczęście również graczowi z Łodzi, który zgarnął identyczną kwotę. Podczas losowania padło też 7332 mniejszych wygranych o łącznej wartości 276190 złotych.

Jak grać w Mini Lotto?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. Realizacja planów prawie za darmo? Już za jedyne 1,50 zł zagrasz nawet o 400 000 zł!

Wybierz 5 liczb z 42. Liczby możesz zaznaczyć samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online. Zapisz swoje ulubione liczby i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

Graj na wiele losowań. Chcesz pozostać w grze na dłużej? W takim razie wybierz grę na więcej losowań - nawet 10 kolejnych losowań. W wersji online możesz też wybrać opcję subskrypcji. Wtedy Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach tak długo, jak będziesz chciał. Zachowaj kupon - to Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta.

Sprawdź czy wygrałeś. Emocje związane z losowaniem i sprawdzaniem liczb są najlepsze. Ciesz się nimi, gdzie tylko możesz! Wyniki są zawsze dostępne na lotto.pl, w aplikacjach mobilnych LOTTO i m.LOTTO, punktach sprzedaży i pod nr infolinii 801 450 450. Jeśli grałeś online, dostaniesz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zostanie zapisana na Twoim koncie.

Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami. Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Co warszawiacy lubią w swoim mieście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE