Lotto: Będzie musiał zapłacić wielki podatek! Szczęśliwiec z Mokotowa wygrał fortunę

2021-11-05 15:03
Lotto: Znów wielka wygrana w Lotto w Warszawie. Kwota podatku zwala z nóg
Autor: Narodowy Bank Polski / Flickr Lotto: Znów wielka wygrana w Lotto w Warszawie. Kwota podatku zwala z nóg

Wyniki Lotto. Kolejny szczęśliwiec z Warszawy może skakać z radości. Jego stan konta w jednej chwili powiększył się o ogromną kwotę! Wystarczyło zagrać w jedną z gier Lotto, by przez jakiś móc nie martwić się o budżet domowy. Sumy, którą wygrał za trafienie kilku liczb, może mu pozazdrościć niejedna osoba. Szczęśliwy gracz zgarnął bowiem 130 tys. złotych dzięki wygranej w Lotto.

Wyniki Lotto: Znów wielkie szczęście w Warszawie!

Wyniki Lotto. To się nazywa mieć szczęście! Tegoroczne Zaduszki mieszkaniec Warszawy zapamięta na długo. Wtorek, 2 listopada, okazał się bowiem dla niego niezwykle miłym dniem. Wygrał w grze MultiMulti Plus niemałą sumkę. Szczęśliwy los puścił w punkcie Lotto zlokalizowanym przy ul. Racławickiej 44 na Mokotowie. Tym samym jego stan konta bankowego powiększył się o 130 tys. złotych! Takiej kwoty niejeden może mu pozazdrościć.

Wylosowane we wtorek szczęśliwe liczby w MultiMulti to: 4, 16, 20, 21, 24, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 51, 60, 64, 69, 71, 76, 78, 79. Z kolei Plusem tym razem była liczba 20.

Gdy opadnie już euforia wysokiej wygranej, szczęśliwiec będzie jeszcze musiał zmierzyć się z szarą rzeczywistością. Zgodnie z obowiązującym prawem, od każdej wygranej powyżej 2 280 zł należy uiścić podatek, który wynosi 10 proc. wygranej. Takie sprawy załatwia Totalizator Sportowy, więc na szczęście gracz nie musi zaprzątać sobie głowy terminami i papierologią. Na jego konto trafia już kwota po odliczeniu sumy podatku.

Jak grać w MultiMulti?

W grze MultiMulti losowanych jest 20 szczęśliwych liczb. Sam zdecyduj, o ile grasz! Za 2,5 zł wchodzisz do gry! 

Zdecyduj, ile liczb typujesz w zakładach - od 1 do 10 liczb. Losowanych jest 20 liczb. Im więcej liczb, tym wyższa możliwa wygrana. Wytypuj swoje liczby z zakresu od 1 do 80. Możesz wybrać je samodzielnie, bądź zagrać na chybił trafił zarówno w punkcie sprzedaży, jak i online. Dodaj grę z Plusem za 2,5 zł, by grać o dużo większe wygrane i zwiększyć szanse! Plusem jest zawsze dwudziesta wylosowana liczba. Trafiając Plusa, zawsze wygrywasz!

Zwiększ wygraną, zwiększając stawkę (od x2 do x10). Z Plusem i stawką x10 możesz wygrać nawet 25 000 000 złotych. Grasz w punkcie LOTTO? Dodaj Super Szansę za 2 zł i graj o 2 miliony! Załóż subskrypcję online. Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia. Graj od 1 do 14 lub na 28 kolejnych losowań.

Sprawdź wyniki i ciesz się wygraną. Losowania odbywają się codziennie o godz. 14.00 i 21:50. Wyniki sprawdzaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Grając online, otrzymasz powiadomienie o wygranej i znajdziesz ją na swoim koncie gracza. Zachowaj kupon. To jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Tak wyglądają teraz groby ofiar katastrofy smoleńskiej. Poruszający widok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE