Eurojackpot: Gigantyczna wygrana pod Warszawą. Taka fortuna, że w głowie się kręci

2021-12-06 16:57
Eurojackpot: Gigantyczna wygrana pod Warszawą. Taka fortuna, że w głowie się kręci
Autor: Totalizator Sportowy Eurojackpot: Gigantyczna wygrana pod Warszawą. Taka fortuna, że w głowie się kręci

Wyniki Lotto. Na Mazowszu mamy nowego milionera, a to za sprawą kolejnej wielkiej wygranej w Lotto w Warszawie. W miniony piątek los uśmiechnął się do jednego z graczy typujących liczby w międzynarodowej grze Eurojackpot. Mieszkaniec Milanówka poprawnie wytypował część liczb i dzięki temu padła wielka wygrana w Eurojackpot. Gdzie wysłano szczęśliwy kupon i ile wyniosła wygrana w Lotto? Ile podatku będzie musiał zapłacić zwycięzca? Znamy dokładne kwoty!

Wyniki Lotto. Wielka wygrana w Eurojackpot pod Warszawą

Wyniki Lotto. W piątek, 3.12.2021, jak co tydzień, odbyło się kolejne losowanie w międzynarodowej grze Eurojackpot. I po raz kolejny było ono wyjątkowo szczęśliwe dla gracza z Polski, a konkretniej z Milanówka. Wiadomo, że gracz w tym malowniczym podwarszawskim mieście sam wytypował liczby. Zgarnął wygraną II stopnia - 5 liczb + 1. Zwycięzca zgarnął prawdziwą fortunę, a dokładniej 1 367 779 zł. Wygrana ma jednak swoją cenę i szczęśliwy zwycięzca będzie musiał podzielić się pieniędzmi ze Skarbem Państwa. Podatek od wygranej wyniesie 136 777 zł i 90 groszy.

Zwycięski kupon został wysłany w kolekturze w Milanówku - przy ul. Warszawskiej 36. W czasie losowania Eurojackpot padły liczby: 2, 5, 13, 15, 23 oraz 6 i 8. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Jak grać w Eurojackpot?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej ​LOTTO. 12,5 zł - dokładnie tyle kosztuje zakład w jednej z ulubionych gier Europejczyków! Czekają na Ciebie nawet setki milionów złotych. Wybierz 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10. Możesz zaznaczyć je samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online.

Zapisz swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać. Zachowaj kupon. To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Zabytkowe tramwaje wyjechały na linię M
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE