Ksiądz szalał na studniówce w Zawierciu

i

Autor: Tik Tok/ ks. Sebastian Kostecki

Ale zabawa!

Zawiercie. Ksiądz Sebastian Kosecki szalał na studniówce! Nagranie hitem na Tik Toku

2023-02-10 16:25

Sezon na studniówki powoli dobiega końca, ale jak pisał Jan Kochanowski, "miło szaleć, kiedy czas po temu". Dopiero co furorę na Tik Toku zrobiła dyrektorka liceum z Sosnowca, a już teraz użytkownicy platformy mają nową gwiazdę! Tym razem na studniówce zaszalał ksiądz Sebastian Kosecki. Duchowny bawił się na studniówce II LO im. H. Malczewskiej w Zawierciu.

Ksiądz Sebastian Kosecki szalał na studniówce w Zawierciu

Ksiądz Sebastian to kolejny z duchownych, który podbija Tik Toka. Młody duchowny ma już 67 tys. obserwujących. Na jego profilu znajduje się już sporo filmików. Można się z nich dowiedzieć, ze ksiądz Sebastian Kosecki jest uzdolniony muzycznie, ma spory dystans do otaczającej rzeczywistości i chętnie łapie kontakt z młodzieżą. Nic dziwnego, że zaraz po odprawieniu mszy świętej postanowił wybrać się na studniówkę II Liceum Ogólnokształcącego im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu. Ksiądz Sebastian wziął telefon, podjechał pod salę i śmiało wkroczył na parkiet między bawiących się uczestników studniówki. W pewnym momencie chwycił jedną z maturzystek i zaczął tańczyć! Uczniowie liceum powiedzieli w rozmowie z duchownym, że świetnie się bawią. On sam zakończył imprezę o godz. 24.00. Bawił się tak dobrze, że cały był zarumieniony!

- W dzisiejszej Ewangelii Pan Jezus mówił, żeby iść i odpocząć. (...) Studniówka to jest taki czas w roku, kiedy trzeba odpocząć od nauki do matury. Sto dni pozostało do tego wielkiego wysiłku. W życiu musimy znaleźć czas, żeby sobie odpocząć. Najlepiej, kiedy robimy to z Jezusem. Tego Wam życzę - taką refleksją podzielił się ksiądz Sebastian na koniec filmiku, który możecie zobaczyć poniżej.

Sonda
Czy księża powinni prowadzić profile na takich platformach jak Tik Tok?
Politycy od Kuchni. Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski
Nasi Partnerzy polecają