Dziennikarz Kamil Durczok spowodował wypadek samochodowy. Był PIJANY w sztok! [ZDJĘCIA]

2019-07-26 16:42 AC
Kamil Durczok
Autor: se.pl

W piątek, 26 lipca na autostradzie A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego doszło do wypadku samochodowego. Według nieoficjalnych informacji sprawcą jest Kamil Durczok, znany dziennikarz telewizyjny.

Zdarzenie miało miejsce kilka minut przed godziną 13. BMW X6 jechało remontowanym odcinkiem A1 w kierunku Katowic. Na prostym odcinku drogi 51-letni kierujący stracił panowanie nad luksusowym pojazdem i uderzył w pachołki rozdzielające pasy ruchu. Jak ustalił jeden z portali plotkarskich oraz Dziennik Łódzki, do wypadku doprowadził znany dziennikarz telewizyjny. Świadkowie zdarzenia rozpoznali Kamila Durczoka. - Wysiadł taki zarośnięty, ale nie mam wątpliwości, że to on, Kamil Durczok - mówi "Dziennikowi Łódzkiemu" jeden ze świadków.

Przypomnijmy, że niedawno został zamknięty portal, który Durczok założył na Śląsku. Dziennikarz rozstał się także ze swoją partnerką Julią Oleś (29 l.).

Kamil Durczok z partnerką na sylwestrze. Ale Julia ma dekolt [ZDJĘCIE]

Policja nie zdradza tożsamości sprawcy wypadku, ale potwierdza, że 51-latek był kompletnie pijany. Miał w wydychanym powietrzu aż 2,5 promila alkoholu - poinformowała Ilona Sidorko z Komendy Powiatowej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.  - Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Jak wytrzeźwieje, to będą wykonywane z nim czynności - powiedziała Pudelkowi aspirant Ilona Sidorko.

Była żona Kamila Durczoka, Marianna Dufek nie widziała byłego męża od dnia rozwodu. Przyznała także, że podpisała z D. umowę, że przez 5 lat nie będą wypowiadać się na swój temat.

Według informacji Dziennika Łódzkiego BMW ma uszkodzony zderzak, błotnik, pęknięta szybę oraz uszkodzone poduszki powietrzne. 

Przepisy celne i wjazdowe: ile alkoholu można przywieźć z zagranicy?

Co Ty wiesz o seksie?
Autor:

A jeszcze nie tak dawno Kamil mówił, że jest abstynentem...

Zadbaj o pielęgnację cery! Kosmetyki w świetnych cenach dostaniesz na Skin79 promocje.

Wyposażenie samochodu kupisz również przez internet! Zapłacisz mniej za poszczególne produkty, korzystając ze strony Lidl kod rabatowy.