Zwłoki w Dąbrowie Górniczej. Mężczyzna był podziurawiony nożem! W mieszkaniu siedział kolega

2021-07-19 15:02
Zabójstwo w Dąbrowie Górniczej
Autor: Policja Dąbrowa Górnicza Zabójstwo w Dąbrowie Górniczej

Dramat w Dąbrowie Górniczej. W sobotę 17 lipca w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce wysłano policyjne patrole. Okazało się, że 37-latek miał na ciele wiele ran kłutych. W tym samym lokum znajdował się również 31-letni znajomy mężczyzny. Policja dotarła również do kobiety, byłej partnerki ofiary. Wyglądało na to, że mają coś wspólnego ze śmiercią 37-latka. Trop okazał się właściwy.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów

Zabójstwo w Dąbrowie Górniczej. Zdarzenie miało miejsce w sobotę 17 lipca rano. Miejscowi policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 37-letniego mężczyzny. - Natychmiast na miejsce zdarzenia wysłano policyjne patrole. Wezwany lekarz stwierdził zgon mężczyzny, na którego ciele ujawniono rany kłute. W mieszkaniu znajdował się zgłaszający 31-latek, którego zachowanie budziło obawy naszych stróżów prawa - podaje policja. Mundurowi wykonali wszystkie niezbędne czynności. W akcji byli m.in. kryminalni technicy. Trwały przesłuchania osób, które mogły coś wiedzieć na temat śmierci mężczyzny.

W końcu policjantom udało się poznać prawdę. Kluczowe było dotarcie do byłej partnerki ofiary. Ona i przebywający w mieszkaniu kolega zamordowanego byli głównymi podejrzanymi. - Kryminalni zatrzymali dwoje nietrzeźwych podejrzanych, którzy noc spędzili w policyjnym areszcie. Po przeanalizowaniu materiału dowodowego i akt sprawy śledczy postawili mężczyźnie zarzut zabójstwa 37-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej. 31-latka okazała się być byłą dziewczyną denata i świadkiem całego zdarzenia. Za to przestępstwo, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności - informują dąbrowscy mundurowi. Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej przychylił się do wniosku prokuratury i Policji, aresztując mężczyznę na trzy miesiące.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE