Żywiec: Koronawirus w Urzędzie Miasta! Zamknięto część budynku

2020-07-14 10:58 Rafał Strzelec
Urząd Miasta Żywiec
Autor: Google Street View

Koronawirus w Urzędzie Miasta w Żywcu. Jak podaje RMF FM zakażenie potwierdzono u dwóch osób. Część budynku jest obecnie niedostępna dla petentów. Na miejscu trwa dezynfekcja.

Trzy wydziały i jedno biuro w żywieckim magistracie wstrzymały przyjęcia petentów. To efekt wykrycia koronawirusa u dwóch osób pracujących w Urzędzie Miasta w Żywcu. W ostatnim czasie czuły się one gorzej. Wynik testów okazał się pozytywny. Cztery kolejne osoby są w kwarantannie. Jak podaje RMF FM w budynku A wszystko funkcjonuje normalnie, jednak w w budynku B zamknięto wspomniane cztery oddziały. Na miejscu trwa dezynfekcja. Mieszkańcy mogą się kontaktować z urzędem jedynie telefonicznie. Zakażone osoby nie miały najprawdopodobniej kontaktu z mieszkańcami.

Od początku epidemii w Żywcu wykryto ogółem 76 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło tutaj sześć osób. Ogółem w całym powiecie liczba zakażonych wyniosła na ten moment 384. Niestety, aż 35 pacjentów zmarło. Najwięcej, po ponad 100 przypadków w powiecie żywieckim, wykryto w gminie Czernichów.

Poszukiwania Iwony Wieczorek. Jest prawdopodobne miejsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.