Piramida Majów Kukulcan El Castillo w Chichen-Itza/ Meksyk

i

Autor: Shutterstock Piramida Majów Kukulcan El Castillo w Chichen-Itza/ Meksyk

Ważne wskazówki

26 lipca rozpoczyna się nowy rok majański. Oto przepowiednia Majów na Podróż Roku Czarodzieja Białego Podtekstu. Afirmacja na szczęście i obfitość

2023-07-25 15:02

26 lipca to data w kalendarzu gregoriańskim, która kojarzy się nam głównie z imieninami Anny, jednak dla Majów to był dzień nowego cyklu. W 2023 galaktyczny rok rozpoczyna Podróż Czarodzieja Białego Podtekstu. Dzień wcześniej, także możemy poczuć potężną majańską energię. 25 lipca, to Día Fuera del Tiempo, czyli Dzień Poza Czasem. Jak wykorzystać ten dzień i jaka jest przepowiednia Majów na najbliższą przyszłość? Oto afirmacja, która przyciągnie szczęście.

Według kalendarza Majów Haab rok rozpoczyna się 26 lipca każdego roku i jest obliczany na podstawie serii 17 cykli, które są powiązane z ruchami Słońca, Księżyca, planet, a nawet konstelacji, takich jak Plejady. Galaktyczny Nowy Rok - 26 lipca 2023 rozpoczyna się Podróż Roku Czarodzieja Białego Podtekstu.

25 lipca 2023 Dzień Poza Czasem. Majańska energia oczyszczania duszy

Dla Majów nowy rok rozpoczyna się 26 lipca i kończy 24 lipca następnego roku. 25 lipca jest Dniem Poza Czasem. Dla Majów najważniejszy moment w roku. To najlepszy czas na oczyszczenie duszy i przygotowanie się na nowy cykl. Tylko poprzez refleksję, odpuszczenie i oczyszczenie duszy możemy w pełni czerpać z nadchodzącego dobra. Tego dnia odprawiano rytuały związane z Matką Ziemią. Dlatego warto znaleźć chwilę wolnego i zanurzyć się w kąpieli leśnej. Medytować oraz przytulać się do drzew, jednocześnie odpuszczając wszystko, co nam nie służy.

26 lipca 2023. Nowy Rok Majański. Przepowiednia Majów na 2023

26 lipca 2023 rozpoczyna się Podróż Roku Czarodzieja Białego Podtekstu. Według majańskiej przepowiedni to będzie czas na zaufanie sobie. Dominować będą: współczucie, mądrość, wyobraźnia, kreatywność i odwaga. To rok, w którym trzeba dać dojść do głosu swojej intuicji. Wtedy w naszym życiu zadzieje się prawdziwa magia. Wszechświat tchnie w nasze życie iskry zakodowane w duszy. To one rozpalą chęć do zdobywania nowych doświadczeń i pracy nad sobą. Jedną z głównych lekcji tego roku jest nauczenie się, tego, jak skoncentrować się na swoim bezpośrednim połączeniu z wewnętrznym źródłem mocy i wykorzystaniem go do czynienia dobra.

26 lipca 2023 – Galaktyczny Nowy Rok. Majańska afirmacja na szczęście i obfitość

Przesłanie Majów na Podróż Roku Czarodzieja Białego Podtekstu dotyczy naszej wewnętrznej mocy, dlatego chcąc przyciągnąć szczęście i bogactwo w tym roku, możesz stosować następującą afirmację. Powtarzaj ją kilka razy w ciągu dnia.

„Wzmacniam siebie i ufam swojej intuicji. Pozwalam magicznym iskrom rozpalać wewnętrzny ogień, który prowadzi mnie do lepszego świata. Mój blask jest ponad czasem. Jestem prowadzony przez moc ducha”.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop Majów 2023. Sprawdź, czy jesteś Czarną Burzą, czy Bogiem Deszczu

Sonda
Wierzysz w przepowiednie Majów?
Syn Polaków zabił prezydenta USA i klątwa Kennedych. Niezapomniani